چهارشنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۷ ۱۹ دسامبر ۲۰۱۸
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

کوسن ها یکی از گزینه هایی بی نظیری است که می توانید با استفاده از لباس های کهنه آن ها را بسازید، با ما همراه باشید تا با هم بررسی ایده های آن بپردازیم.
کوسن ها یکی از گزینه هایی بی نظیری است که می توانید با استفاده از لباس های کهنه آن ها را بسازید، با ما همراه باشید تا با هم بررسی ایده های آن بپردازیم.

کم کم به روزهای پایانی سال نزدیک می شویم و تب تکاپوی های آخر سال داغ تر می شود، حتما اکثر شما خانه تکانی های خود را به پایان رسانده اید، و تنها ریزه کاری های آخر سال برایتان باقی مانده است. نگاهی به کمد لباس خود بیاندازید اگر هنوز آن را زیر رو نکرده اید دست به کار شوید و لباس های کهنه و بی استفاده ی خود را بیرون بیاورید، از آن ها استفاده ی دوباره کنید.

کوسن های دوست داشتنی با لباس های پشمی
لباس های پشمی می توانند یک کوسن دوست داشتنی برای شما باشند، از لباس های پشمی که پارگی دارند و دیگر قابل استفاده نیستند برای این منظور استفاده کنید و یک کوسن دوست داشتنی برای مبلمان خود بسازید.

شلوار جین های قدیمی را دور نیاندازید.

شلوار جین های قدیمی را دور نیاندازید
از تمام بخش های شلوارهای جین می توانید استفاده کنید، برای این منظور روش های مختلفی وجود دارد، یک ایده ی بامزه این است که جیب های شلوارهای مختلف را به هم بدوزید و از مجموع آن ها روکشی برای کوسن های خود بسازید، برای این منظور خلاقیت خود را فراموش نکنید.

لباس های کوچولوها را فراموش نکنید

لباس های کوچولوها را فراموش نکنید!
از مجموع لباس های کوچولو های دوست داشتنی خود کوسن های بامزه ومنحصر به فرد بسازید و برای تزئین اتاق خوابخودشان از آن ها استفاده کنید با این کار زیبایی خاصی را به اتاق کودک خود ببخشید.

کوسن های رنگارنگ با کراوات ها بسازید
کراوات ها یکی از مواردی که استفاده از آن ها به دلیل طرح ها و رنگ های خاصشان در همه جا جذاب است. مجموعه ای از آن ها که ترکیب رنگی جذابی با هم دارند را کنار هم قرار دهید و ازآن ها روکشی متفاوت برای کوسن های خود بسازید.

استفاده دوباره از لباس های مردانه

استفاده دوباره از لباس های مردانه
لباس های مردانه یکی از پر کاربردترین عناصر موجود در خانه ها است. از آن ها کوسن های متفاوت بسازید و برای تزئینتخت خواب و یا مبلمان نشیمن خود از آن ها استفاده نمایید.

کوسن های پشمالو با پتوهای مسافرتی قدیمی

کوسن های پشمالو با پتوهای مسافرتی قدیمی
از پتوهای مسافرتی قدیمی هم می توانید برای ساخت کوسن ها استفاده کنید، این پتوها به دلیل بافت و جنس خاصشان برای ساخت کوسن ها و پوف ها بسیار محبوب خواهند بود، برای تزئین آن ها خلاقیت خود را فراموش نکنید حتی می توانید از پارچه های نمدی برای تزئین آن ها استفاده کنید و تحسین همه را برانگیزید.

کوسن های خود را با دکمه های لباس تزیین کنید

کوسن های خود را با دکمه های لباس تزیین کنید !
گاهی خود لباس شما پارچه ی مناسبی برای تبدیل به کوسن شدن ندارد، دکمه های آن را جدا کنید و از آن ها برای تزئین کوسن های آماده ی خود استفاده نمایید و چهره ی متفاوتی به آن ها ببخشید.

کوسن های کلاژی بسازید
از پارچه های متعدد برای ساخت کلاژ روی کوسن ها استفاده نمایید، این ایده ی بسار با مزه برای اتاق کودک شماست، از او بخواهید در این کار به شما کمک کند و از ایده ها و خلاقیت های او برای این کار استفاده نمایید، حتی می توانید یکی از نقاشی های محبوب او را تبدیل به کلاژ کنید.

از چهل تکه ها ایده بگیرید

از چهل تکه ها ایده بگیرید!
پارچه های چهل تکه را به سادگی با استفاده از تکه پارچه های متفاوت بدوزید و از آن ها برای روکش کردن کوسن های خود استفاده کنید، با این ایده یک کوسن مقرون به صرفه و شاد و خوش رنگ خواهید داشت.

کوسن های بی نظیر با ترکیب پارچه و تورها!

کوسن های بی نظیر با ترکیب پارچه و تورها!
از ترکیب پارچه ها و تور پرده ها می توانید یک کوسن فوق العاده بسازید، ترکیب پارچه ی دامن های قدیمی و پرده های طوری می تواند یک کوسن خاص را برای شما بسازد. در این ترکیب ها حتما به هماهنگی رنگ ها دقت کنید و استفاده از خلاقیت را فراموش نکنید.

ارسال دیدگاه:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..