یکشنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۲۱ آوریل ۲۰۱۹
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

شبکه اجتماعی توئیتر اعلام کرد در راستای تداوم مبارزات خود با افراطگرایان ۲۳۵ هزار حساب کاربری دیگر را که به ترویج تروریسم می‌پرداختند به حال تعلیق در آورده است.
شبکه اجتماعی توئیتر اعلام کرد در راستای تداوم مبارزات خود با افراطگرایان ۲۳۵ هزار حساب کاربری دیگر را که به ترویج تروریسم می‌پرداختند به حال تعلیق در آورده است.

به گزارش امروز آنلاین به نقل از خبرگزاری هند، توئیتر رسما اعلام کرد ۲۳۵ هزار حساب کاربری دیگر این شبکه اجتماعی به دلیل نقض قوانین و سیاست‌های مربوط به حمایت از تروریسم در شش ماه گذشته از فوریه ۲۰۱۶ تاکنون معلق شده‌اند.

توئیتر در بیانیه‌ای اعلام کرد: اوایل سال جاری میلادی ما اعلام کردیم بیش از ۱۲۵ هزار حساب کاربری را از اواسط ۲۰۱۵ تاکنون به دلیل نقض ممنوعیت تهدیدهای خشونت آمیز و حمایت از تروریسم به حال تعلیق در آورده‌ایم و در راستای مبارزه با یک چنین محتوایی این اقدامات را به عنوان یک شرکت ادامه داده و به اشتراک گذاشتیم.

در ادامه بیانیه توئیتر آمده است: از زمان اعلام این خبر جهان شاهد یک موج دیگر حملات تروریستی مرگبار و هولناک بوده است. ما شدیدا این اقدامات را محکوم کرده و متعهد به از بین بردن هرگونه تبلیغ و حمایت از خشونت و تروریسم در توئیتر هستیم.

توئیتر همچنین عنوان کرد: کار ما هنوز تمام نشده و امروز اعلام می کنیم که در شش ماهه پس از فوریه ۲۰۱۶ تاکنون تعداد ۲۳۵ حساب کاربری دیگر را نیز به دلیل نقض سیاست‌ها و قوانین ما در ارتباط با ممنوعیت حمایت از تروریسم معلق کردیم. به این ترتیب مجموع حسابهای کاربری که ما در این راستا از اواسط سال ۲۰۱۵ تاکنون معلق کرده‌ایم به ۳۶۰ هزار حساب  می‌رسد.

توئیتر اعلام کرد: همانطور که چند طرف سوم تایید کرده‌اند تلاش‌های ما برای دستیابی به نتایج مناسب ادامه دارد و در این راستا دست به تغییر چشمگیری در این نوع فعالیت‌ها در توئیتر زده‌ایم.

ارسال دیدگاه:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..