شنبه ۴ اسفند ۱۳۹۷ ۲۳ فوریه ۲۰۱۹
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

بندرعباس - معاون عملیات سازمان آتش نشانی بندرعباس گفت: دو کودک خردسال چهار و ۹ ساله در حادثه آتش سوزی در شهرک پیامبراعظم (ص) این شهر جان خود را از دست دادند.
بندرعباس - معاون عملیات سازمان آتش نشانی بندرعباس گفت: دو کودک خردسال چهار و ۹ ساله در حادثه آتش سوزی در شهرک پیامبراعظم (ص) این شهر جان خود را از دست دادند.

به گزارش امروز آنلاین به نقل از روابط عمومی آتش نشانی بندرعباس، حسن امینی زاده افزود: این حادثه بعد از ظهر روز گذشته در طبقه سوم یک واحد آپارتمانی در شهرک پیامبر اعظم(ص) بندرعباس زمانی رخ داد که دو کودک در منزل تنها بوده و با وسایل آتش زا بازی می کردند. آتش سوزی از آشپزخانه منزل شروع شده و با پخش دود دراتاق های دیگر موجب خفگی این دو برادر چهار و ۹ ساله شدند.

معاون عملیات سازمان آتش نشانی بندرعباس اظهارکرد: هنگام آتش سوزی پدر و مادر این کودکان در خانه نبوده و در آپارتمان نیز قفل بوده است.

امینی زاده افزود: حادثه ساعت ۱۳ و ۱۸ دقیقه ظهر توسط شهروندان به مرکز ۱۲۵ اطلاع داده شد و ماموران چهار دقیقه پس از اعلام گزارش در محل حاضر شدند اما زمان وقوع آتش سوزی خیلی قبل تر از آن بوده به طوری که این دو کودک بر اساس اعلام اورژانس بندرعباس نیم ساعت پیش از حضور ماموران آتش نشانی فوت کرده بودند.

معاون عملیات سازمان آتش نشانی بندرعباس گفت: علت آتش سوزی توسط کارشناسان علل حریق سازمان در دست بررسی است و به زودی اعلام خواهد شد.

وی از شهروندان بویژه پدر و مادران خواست از تنها گذاشتن کودکان خردسال در خانه خودداری شود، زیرا در صورت وقوع حادثه و یا آتش سوزی بسیار آسیب پذیر هستند.

منبع: mehrnews.com

ارسال دیدگاه:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..