پنج شنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۲۶ آوریل ۲۰۱۸
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

سرمربی صبای قم می‌گوید اگر در نیمه دوم استرس رسیدن به پیروزی نداشتند می‌توانستند دومین گل را به سایپا بزنند.
سرمربی صبای قم می‌گوید اگر در نیمه دوم استرس رسیدن به پیروزی نداشتند می‌توانستند دومین گل را به سایپا بزنند.

به گزارش "امروز آنلاین"، صمد مرفاوی پس از پیروزی تیمش برابر سایپا در نشست خبری گفت: ما به دنبال نخستین ۳ امتیاز بودیم که به آن رسیدیم؛ هفته گذشته هم می‌توانستیم به پیروزی برسیم ولی آن اتفاقات اجازه نداد؛ فوتبال ما هفته به هفته بهتر می‌شود؛ خدا را شکر نیمه اول خوب و منطقی کار کردیم و حریف با وجود نفرات خوبی که دارد و از نظر بازیکن بهتر از ما است به پیروزی رسیدیم.

او ادامه داد: در نیمه دوم سایپا به دنبال جبران گل خورده بود ولی ما به خاطر نرسیدن به پیروزی استرس داشتیم و بازیکنان عجولانه کار می‌کردند و پاس‌های کمتری دادیم که در نمایش تیم ما تاثیر گذاشت و اذیتمان کرد.

سرمربی صبای قم با بیان اینکه بازیکنان ما واقعا دنبال پیروزی بودند، اظهار کرد: استرس رسیدن به برد موجب شد تیم عقب بکشد ولی همه با تمام وجود بازی کردند؛ خدا را شکر بازی را کنترل کردیم و از نفراتمان بهترین بهره را بردیم تا بازی را حفظ کنیم؛ خوشبختانه ۳ امتیاز حیاتی را گرفتیم و امیدواریم برای مسابقات آینده هم این شرایط را حفظ کنیم تا از نظر روحی، شخصیتی و خودباوری به وضعیت بهتری برسیم.

مرفاوی اضافه کرد: سایپا را آنالیز کرده بودیم و برای مهار بازیکنان کلیدی آنها مثل ترابی برنامه داشتیم تا به ۳ امتیاز برسیم؛ خدا را شکر به گل رسیدیم و این برای ما اهمیت زیادی داشت.

او با اشاره به برنامه تمرینی تیمش پس از این بازی ابراز کرد: فردا ریکاوری خواهیم داشت ولی بعد از آن دو روز به بازیکنان استراحت می‌دهیم و از روز شنبه دور جدید تمرینات را از سر می‌گیریم.

سرمربی صبای قم با اشاره به دیدار تیمش در جام حذفی مقابل آبیک قزوین گفت: جام حذفی جام شگفتی‌ها است و هر تیمی ممکن است اتفاقات عجیب رقم بزند ولی بازیکنان ما خوب هستند و می‌توانند در این بازی‌ها عملکرد خوبی داشته باشند؛ می‌خواهیم قدم اول جام حذفی را محکم برداریم تا در ادامه دیدارهای لیگ برتر عملکرد بهتری ارائه دهیم.

مرفاوی در خصوص صحبت‌های فرکی مبنی بر اتلاف وقت بازیکنان صبا گفت: به دنبال اتلاف وقت نبودیم؛ دو بازی سایپا را آنالیز کرده بودیم و می‌دانستیم چطور در دقایق آخر حمله می‌کنند و برای مهار آنها برنامه داشتیم؛ استرس بردن ما را آزار داد که اگر این موضوع نبود مطمئنا بهتر کار می‌کردیم و شاید به گل هم می‌رسیدیم؛ هیچ کدام از بازیکنان ما اتلاف وقت نداشت و حامد لک هم با درد کمر بازی کرد.

 

ارسال دیدگاه:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..