پنج شنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ ۲۴ مه ۲۰۱۸
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

قرارداد همه بازیکنان کسر می شود؛

فیروز کریمی سرمربی تیم اکسین البرز می‌گوید که در مورد دیدار نفت امیدیه و اکسین البرز ابلاغی به آن‌ها داده نشده و این موضوع اصلا وجود خارجی ندارد.
فیروز کریمی سرمربی تیم اکسین البرز می‌گوید که در مورد دیدار نفت امیدیه و اکسین البرز ابلاغی به آن‌ها داده نشده و این موضوع اصلا وجود خارجی ندارد.

به گزارش امروز آنلاین، فیروز کریمی سرمربی  تیم اکسین البرز در پایان بازی برابر فولاد یزد که با تساوی یک بر یک به پایان رسید در مورد اتفاقات این دیدار و بازی های بعدی این تیم صحبت کرد. تیم اکسین با توجه به شکست گل گهر رده دوم خود را در جدول رده بندی مسابقات حفظ کرد.

بچه های ما اصلا خوب نبودند

در روزی که بچه های ما اکثریت قریب به اتفاق آن ها خوب نبودند و در حد خود ظاهر نشدند اما تیم فولاد یزد خوب بود؛ ثمره این اتفاق یک تساوی و از دست دادن ۲ امتیاز حساس بود. تیم فولاد یزد فکورانه و هوشمندانه بازی کرد ولی یک سری از بچه های ما دور از انتظار بودند.

فولاد یزد انسجام خوبی در دفاع داشت

ما نسبت به بازی فولاد یزد شناخت داشتیم. این تیم انسجام خوبی در خط دفاعی دارد ولی در سایر نقاط ضعف هایی دارند که البته به ما ربطی ندارد. ما اگر ۷۲ دقیقه صاحب توپ بودیم، ۸۰ درصد آن را در زمین حریف بازی کردیم و تمام راه هایی که برای حمله وجود دارد را استفاده کردیم. در روزی که می توانستیم گل بزنیم هم گلر تیم فولاد خوب بود و هم دفاع خوبی داشتند و هم اینکه فوروادهای ما آن چیزی نبودند که از آن ها انتظار داشتیم و روز آن ها نبود.

داوود مهابادی مربی کارکشته ای است

تیم آلمینیوم اراک را می شناسیم. این تیم پر پتانسیل است و یک مربی کارکشته دارد. نبود بازی تدارکاتی باعث شد از شرایط مسابقه خارج شویم و دو هفته سخت را پشت سر گذاشتیم. به خاطر این موضوع مهاجمان ما شرایط خوبی نداشتند و در این هفته روی این موضوع کار می کنیم تا در اراک نتیجه خوبی بگیریم.

داور اول مسابقه استایل داوری نداشت

داوری اصلا در سطح لیگ یک نبود و استایل داوری نداشت. در کنار او کمک هایش و داور چهارم عالی بودند و خیلی خوب کار کردند. کمک ها خیلی کمک کردند تا شرایط بازی درست شود ولی داور اول واقعا ضعیف بود و خیلی زود است که در این سطح سوت بزند. این داور در ۹۰ دقیقه فقط یک دقیقه داوری کرد. ضمن اینکه احترام می گذاریم، البته اتفاق بحث برانگیزی هم رخ نداد وگرنه داستان می شد.

درصدی از قرارداد همه بازیکنان کم می شود

همه بازیکنان ما بد بازی کردند و بدترین روز خط دفاعی ما بود. همه بازیکنان ما تنبیه خواهند شد و درصدی از قرارداد آن‌ها را کسر می کنیم. چون بحث نتیجه را نداریم و در این بازی بد باختیم. تیمی که داعیه قهرمانی دارد نباید اینقدر ساده لوحانه بازی کند.

اگر لازم باشد خودم لطیفی را هدایت می کنم

علی لطیفی اصلا نرفته بود که برگردد. علی لطیفی یک اشتباهی کرده بود و به خاطر ابلاغی که نشده، مدتی نبود. علی باید به کنار میدان بیاید و تجربیات سال ها بازی خود را در اختیار جوانان قرار دهد. اگر علی نیازی به هدایت داشته باشد خودم هدایتش می کنم و اگر کم و کسری در مربیگری داشته باشد خودم به او آموزش می دهم. علی به نظرم می تواند در آینده مربی خوبی باشد؛ اما به نظرم ابلاغ، ابلاغ خوبی نبود و او را مجاب کردم که بیاید و یک سال که نه بلکه چند سال را دستیار باشد و من مطمئنم او پتانسیل بالایی برای مربیگری در آینده دارد. مدتی که در تمرینات نبود ابلاغی برای حضور او نبود ولی الان با تمام وجود در تمرینات شرکت می کند.

بازی با ذوب آهن محک جدی ما است

بازی با ذوب آهن محک واقعی تیم ما است. چون الان اکثر تیم ها استرس جدول را دارند و تیم ها اکثرا در کنار هم هستند. تیمی اگر می خواهد ثابت کند که شرایط متمایزی دارد، در جام حذفی می تواند این ادعا را داشته باشد.

فیروز کریمی در پایان در مورد اتفاقات مشکوک هفته آخر سال گذشته میان اکسین البرز و نفت امیدیه که با برتری پرگل نفت امیدیه در برابر اکسین که به لیگ آزادگان صعود کرده بود همراه شد، اظهار داشت: سازمان لیگ به ما هیچ موضوعی را ابلاغ نکرده است. نمی خواهم بگویم کار شما غلط است. به هر حال نشریه است و چیزی را که می شنود باید اطلاع رسانی کند ولی وقتی بحثی و حرف و حدیثی نیست اصلا دلیلی وجود ندارد که در مورد چیزی که وجود خارجی ندارد صحبت کنیم.

 

ارسال دیدگاه:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..