پنج شنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۲۶ آوریل ۲۰۱۸
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

تصمیم نهایی گرفته شد؛

پس از برگزاری نشست هماهنگی دیدار ماشین‌سازی مقابل فولاد برگزاری این بازی در ورزشگاه یادگار امام (ره) قطعی شد.
پس از برگزاری نشست هماهنگی دیدار ماشین‌سازی مقابل فولاد برگزاری این بازی در ورزشگاه یادگار امام (ره) قطعی شد.

به گزارش خبرنگار ورزشی امروز آنلاین، ظاهراً پس از مدت‌ها بدقولی مسئولان ورزش استان آذربایجان شرقی در افتتاح ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز، قرار است این ورزشگاه در هفته شانزدهم و با میزبانی از دیدار ماشین‌سازی مقابل فولاد خوزستان رسماً افتتاح شود.

این ورزشگاه از که هفته‌های پایانی فصل پانزدهم مورد بازسازی قرار گرفته بود قرار بود در ابتدای لیگ شانزدهم افتتاح شود ولی پس از چند مرحله بد قولی مسئولان در آماده‌سازی ورزشگاه، تا پایان نیم فصل اول میزبان هیچ دیداری نبود تا دو تیم تراکتورسازی و ماشین‌سازی برای برگزاری بازی‌های خانگی خود با مشکل مواجه شوند و بازی‌های این دو تیم در ورزشگاه اختصاصی تراکتورسازی که محل تمرین این تیم است برگزار شود.

پس از اعلام برگزاری بازی ماشین‌سازی در هفته شانزدهم در ورزشگاه یادگار امام (ره) شنده می‌شد ممکن است محل بازی تغییر کند و افتتاح ورزشگاه به هفته هفدهم و دیدار تراکتورسازی مقابل صنعت نفت موکول شود ولی پس از برگزاری نشست هماهنگی دیدار ماشین‌سازی - فولاد خوزستان، مقرر شد محل برگزاری بازی همان ورزشگاه یادگار امام (ره) باشد.

بدین ترتیب فوتبال‌دوستان تبریزی می‌توانند پس از حدود ۸ ماه در ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز شاهد برگزاری دیدار یکی از تیم‌های شهرشان باشند. سعید فتاحی، مسئول برگزاری مسابقات سازمان لیگ در گفت‌وگو با امروز آنلاین، این خبر را تایید کرد.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..