دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۲۳ آوریل ۲۰۱۸
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

کریمی در گفت‌وگو با امروز آنلاین:

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: همیشه تماشاگران صنعت‌ نفت ترس و دلهره به جان حریفان می‌انداختند و ورزشگاه آبادان به جهنم زرد معروف بود ولی در بازی با صبا این جهنم زرد علیه ما بود.
سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: همیشه تماشاگران صنعت‌ نفت ترس و دلهره به جان حریفان می‌انداختند و ورزشگاه آبادان به جهنم زرد معروف بود ولی در بازی با صبا این جهنم زرد علیه ما بود.

فیروز کریمی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی امروز آنلاین، در خصوص پیروزی ۲ بر یک صنعت نفت مقابل صبای قم اظهار داشت: بازی خوبی مقابل مقابل صبا انجام دادیم و به ۳ امتیاز مهم رسیدیم. ولی در جریان بازی اتفاقاتی افتاد که برایم عجیب بود.

وی افزود: همیشه به عنوان سرمربی تیم‌های مختلف به آبادان آمده بودم و یکی از عواملی که باعث می‌شد ترس و دلهره در دل حریفانی که به ورزشگاه تختی آبادان می‌آیند ایجاد شود، تمااشگران صنعت‌نفت بودند که به اصطلاح ورزشگاه را تبدیل به جهنم زرد می‌کردند. ولی در بازی مقابل صبا این جهنم علیه ما بود.

سرمربی تیم فوتبال صنعت‌نفت آبادان در ادامه گفت: برایم عجیب است یک بازیکن مثل هوری که کاپیتان تیم است و همیشه محبوبیت خاصی در آبادان داشته است از شروع بازی و حتی پیش از آن از جانب سکوها مورد غضب واقع می‌شود و حتی وقتی گل دوم و ۳ امتیازی را در دقایق پایانی به ثمر رساندیم بازهم علیه دروازه‌بان تیم شعار داده می‌شد. این مسائل عجیب است و باید دید از کجا آب می‌خورد.

کریمی در پایان عنوان کرد: اگر یک دروازه‌بان مطمئن داشتم که جای هوری به زمین بفرستم، یک دقیقه هم به او بازی نمی‌دادم تا تیم به این شکل دچار حاشیه‌ شود. امیدوارم دیگر شاهد چنین مسائلی نباشیم. ما مقابل صبا بازی زیبایی به نمایش گذاشتیم و از «بکش بکش» خبری نبود. امیدوارم هواداران این مسائل را ببینند.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..