چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ ۲۰ ژوئن ۲۰۱۸
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

شرطی برای استویچف نگذاشتیم

رئیس فدراسیون والیبال کشورمان گفت: مذاکره با ۳ گزینه اصلی هدایت تیم‌ ملی والیبال ادامه دارد و یک گزینه دیگر هم به آنها اضافه شده است.
رئیس فدراسیون والیبال کشورمان گفت: مذاکره با ۳ گزینه اصلی هدایت تیم‌ ملی والیبال ادامه دارد و یک گزینه دیگر هم به آنها اضافه شده است.

به گزارش امروز آنلاین، محمدرضا داورزنی، رئیس فدراسیون والیبال کشورمان صبح امروز (پنجشنبه) در گفت‌وگو رادیو ورزش درخصوص آخرین وضعیت انتخاب سرمربی تیم ملی والیبال  اظهار داشت: مذاکرات ما با ۳ گزینه اصلی هدایت تیم‌ ملی یعنی خواویر وبر، مائورو بروتو و ایگور کولاکوویچ ادامه دارد. ما از هر ۳ گزینه برنامه‌‌هایشان را گرفته‌ایم و اگر بنا داشتیم که کمی عجله کنیم تا الان با یکی از آنها به نظر ما شرایط بهتری دارد به توافق رسیده بودیم.

وی افزود: علاوه بر ۳ گزینه‌ای که مطرح شد، یک گزینه دیگر هم به لیست ما اضافه شده است. با این حال در هفته آینده، یک یا ۲ گزینه‌ای که با شرایط ما همخوانی بیشتری داشته‌ باشد در تهران حاضر خواهد شد تا ضمن بازدید از بازی‌های لیگ برتر،‌ قرارداد او را نهایی کنیم.

رئیس فدراسیون والیبال کشورمان در پایان با اشاره به انصراف رادوستین استویچف از قبول سرمربیگری تیم ملی کشورمان خاطرنشان کرد: این مربی برای خودش شرط گذاشته بود که هدایت تیمی را قبول کند که بتواند در المپیک به مدال برسد. عنوان چهارمی و دوازدهمی المپیک برای او فرقی نداشت. در واقع ما برای او شرطی نگذاشته بودیم.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..