شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ ۲۳ ژوئن ۲۰۱۸
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس کلیه پست‌های مربوط به این تیم را از صفحه شخصی خود پاک کرده که این نشان از دلخوری شدید این بازیکن دارد.
هافبک تیم فوتبال پرسپولیس کلیه پست‌های مربوط به این تیم را از صفحه شخصی خود پاک کرده که این نشان از دلخوری شدید این بازیکن دارد.

به گزارش خبرنگار ورزشی امروز آنلاین، محسن مسلمان، هافبک تیم فوتبال پرسپولیس،‌ روز گذشته (سه‌شنبه) در اقدامی عجیب و جالب توجه تمامی تصاویر مربوط به پرسپولیس را از صفحه شخصی خود پاک کرد. این موضوع باعث مطرح شدن گمانه‌زنی‌های زیادی در مورد علت اقدام مسلمان مطرح شود ولی شنیده می‌شود این بازیکن از مسئولان پرسپولیس دلخور است و تصمیم به جدایی از جمع سرخپوشان دارد.

ظاهراً مسلمان هم در ابتدای حضورش در پرسپولیس و هم هنگام شروع فصل شانزدهم از مسئولان باشگاه درخواست پوشیدن شماره ۷ سرخپوشان را داشت که هربار نسبت به خواسته این بازیکن مخالفت شد. در همین راستاً‌ پس از پیوستن سروش رفیعی به پرسپولیس و مشخص شدن اینکه این بازیکن شماره ۷ پرسپولیس را بر تن خواهد کرد، موجب دلخوری شدید مسلمان از مسئولان باشگاه شده است، تا جایی که این بازیکن در محافل خصوصی اعلام کرده تصمیم دارد از جمع سرخپوشان جدا شود.

این بازیکن قصد دارد به زودی با مراجعه به دفتر باشگاه درخواست کند رضایت‌نامه‌اش صادر شود. مسلمان علاقه زیادی به شماره ۷ دارد و هنگامی که در تیم ملوان به عنوان سرباز مشغول خدمت بود هم این شماره را بر تن می‌کرد ولی در پرسپولیس به دلیل مخالفت با درخواست او در مورد شماره ۷، این بازیکن شماره ۷۷ را بر تن می‌کند.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..