چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ ۲۰ ژوئن ۲۰۱۸
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

مهاجم تیم فوتبال رئال مادرید گفت: برای موفقیت راز یا رمز خاصی وجود ندارد، فقط تلاش و کوشش و فداکاری است که باعث می‌شود به هدف‌تان برسید.
مهاجم تیم فوتبال رئال مادرید گفت: برای موفقیت راز یا رمز خاصی وجود ندارد، فقط تلاش و کوشش و فداکاری است که باعث می‌شود به هدف‌تان برسید.

به گزارش امروز آنلاین، کریستیانو رونالدو، مهاجم پرتغالی رئال مادرید در پاسخ به سوال خبرنگار فیفا به مناسبت دریافت جایزه بهترین بازیکن سال ۲۰۱۶ فوتبال جهان در مراسم The Best اظهار داشت: این یک امتیاز برای من محسوب می‌شود، اولین جایزه‌ای که طراحی شده بود (ورژن جدید جایزه) به من رسید. این خیلی خاص است و برای من اهمیت زیادی دارد.

وی در مورد رمز موفقیتش در فوتبال گفت: راز یا رمز خاصی وجود ندارد، فقط تلاش و کوشش و فداکاری است که باعث موفقیت می‌شود. وقتی که در رئال مادرید هستم این فرصت را دارم تا جام‌های زیادی را بالای سر ببرم همچنین در تیم ملی پرتغال. این برای من بسیار مهم است.

مهاجم رئال مادرید درباره احتمال مربیگری در آینده تصریح کرد: فعلا نمی‌توانم در مورد آینده صحبت کنم اما در حال حاضر خود را در لباس یک مربی تصور نمی‌کنم.

رونالدو در پایان درباره احتمال قهرمانی در جام کنفدراسیون‌ها با پرتغال گفت: قهرمانی با پرتغال در جام کنفدراسیون‌ها رویایی خواهد بود، کار پیچیده‌ای است اما غیرممکن نیست.

انتهای پیام/

 

ارسال دیدگاه:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..