پنج شنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ ۲۴ مه ۲۰۱۸
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

سران باشگاه بارسلونا در تمدید قرارداد خود با لیونل مسی به مشکل بزرگی برخورده‌اند.
سران باشگاه بارسلونا در تمدید قرارداد خود با لیونل مسی به مشکل بزرگی برخورده‌اند.

به گزارش امروز آنلاین، با وجود مذاکرات فراوان میان مسئولان باشگاه بارسلونا با لیونل مسی جهت عقد قرارداد جدید، هنوز توافقی میان طرفین به امضا نرسیده است . البته مدیر ورزشی باشگاه بارسلونا با انجام مصاحبه‌ای در مورد اینکه جای نگرانی در این زمینه وجود ندارد، تا حدودی هواداران این تیم آرام کرد اما همچنین هشدار داد که مقامات بارسلونا باید مراقب هزینه‌ها باشند.

در میان بازیکنان بارسلونا، نیمار و سوآرز اخیرا قراردادهای خود تا سال ۲۰۲۱ میلادی تمدید و کسب درآمدهای بیشتر خود را با دستمزد سالیانه ۲۵ میلیون یورو تضمین کردند. در این میان لیونل مسی در صورتی در بارسلونا می‌ماند که دستمزد بیشتری نسبت به آنها دریافت کند. قرارداد این ستاره آرژانتینی ۱۸ ماه دیگر خاتمه می‌یابد و تیم‌های زیادی تمایل به جذب او دارند. باشگاه بارسلونا برای حفظ مسی باید روی بودجه و برنامه‌های مالیاتی خود حساب کند و به همین خاطر تحت فشار است.

در همین خصوص اوسکار گراوو، مدیر ورزشی باشگاه بارسلونا اظهار داشت: ما باید خونسرد  و آماده پذیرش هر چیزی با منطق خود باشیم. مخارج دستمزدها نباید از ۷۰ درصد بودجه سالیانه باشگاه عبور کنند و به همین خاطر باید محاسباتی انجام دهیم. ما می‌خواهیم بهترین بازیکنان جهان را در اختیار داشته باشیم و این مساله مهمی است که بهترین بازیکن جهان باید در نیوکمپ باشد.

بودجه سالیانه باشگاه بارسلونا ۶۹۵ میلیون دلار است و آنها روی معدل دستمزدی ۷٫۵ میلیون دلار برای هر بازیکن حساب می‌کنند. در این شرایط فقط باشگاه منچستریونایتد قادر به پرداخت مبلغ بیشتری برای مسی است و کاتالان‌ها ناچارند جهت حفظ مسی چند بازیکن دیگر خود را قربانی کنند.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..