شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ ۲۳ ژوئن ۲۰۱۸
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

استفاده از اسپیکرهای بی سیم روز به روز بیشتر می شود و سونی نیز اسپیکرهای بی سیم جدید خود را در CES به نمایش در آورده است.
استفاده از اسپیکرهای بی سیم روز به روز بیشتر می شود و سونی نیز اسپیکرهای بی سیم جدید خود را در CES به نمایش در آورده است.

اگر به اسپیکرهای بی‌سیم علاقه دارید، سونی چند نمونه‌ی جدید به نمایشگاه CES امسال آورده که برخی از آن‌ها دارای لامپ‌های LED داخلی هستند. به کمک این لامپ‌ها می‌توانید در هنگام گوش دادن به موسیقی افکت‌های نوری مختلف را تجربه کنید.

SRS XB20 اسپیکر سونی

سه اسپیکر  SRS-XB40, SRS-XB30 و SRS-XB20 دارای نور داخلی هستند. کاربر می‌تواند تا ۱۰ دستگاه از این اسپیکرها را به یکدیگر متصل کند تا علاوه بر صدای خروجی قوی‌تر از ترکیب رنگی آن‌ها لذت ببرید. اتصال اسپیکرها به یکدیگر باعث می‌شود تا هر زمان که نیاز به صدای بیشتر داشتید یک اسپیکر جدید را تهیه کرده و با دیگر اسپیکرهای خود جفت کنید یا اگر به همراه دوست خود به مهمانی یا سفر می‌روید اسپیکرهای خود را به یکدیگر متصل کرده و حجم صدا را افزایش دهید.

 SRS-XB40

برای اتصال اسپیکرها به یکدیگر اپلیکیشنی به نام SongPal طراحی شده است که کنترل کامل روی لامپ‌ها و صدای اسپیکرها را در اختیار کاربر قرار می‌دهد. اسپیکر SRS-XB40 کنترل‌های شبیه به DJ را نیز برای رنگ و حالت نورها ارائه می‌کند.

اسپیکر بی سیک سونی

برای کاربرانی که به‌دنبال اسپیکر کوچک‌تر هستند، اسپیکر SRS-XB10 با ابعاد ۳ در ۳ اینچ می‌تواند گزینه‌ی مناسبی باشد. این اسپیکر با وجود اینکه ابعاد کوچکی دارد اما صدای خروجی‌ آن بسیار خوب است و حتی می‌توان دو دستگاه از این اسپیکر را با هم جفت کرد تا صدای خروجی استریو را تجربه کرد.

منبع: zoomit.ir

ارسال دیدگاه:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..