پنج شنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۲۶ آوریل ۲۰۱۸
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

سرمربی تیم فوتبال اتلتیکومادرید گفت: اختن هرگز اتفاق جالبی نیست حتی در صورت صعود، اما بُعد مثبت صعودمان به یک چهارم نهایی از وجه منفی این شکست بزرگتر است.
سرمربی تیم فوتبال اتلتیکومادرید گفت: اختن هرگز اتفاق جالبی نیست حتی در صورت صعود، اما بُعد مثبت صعودمان به یک چهارم نهایی از وجه منفی این شکست بزرگتر است.

به گزارش امروز آنلاین، تیم فوتبال اتلتیکو مادرید شب گذشته (سه‌شنبه) در دیدار مقابل لاس‌پالماس در دور برگشت از مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی اسپانیا با نتیحه  ۳ بر ۲ شکست خورد ولی با توجه به پیرزی ۲ بر صفر دور رفت، به مرحله بعد صعود کرد.

دیگو سیمئونه، سرمربی اتلتیکو مادرید در خصوص این دیدار اظهار داشت: باختن هرگز اتفاق جالبی نیست حتی در صورت صعود، اما بُعد مثبت صعودمان به یک چهارم نهایی از وجه منفی این شکست بزرگتر است. عملکردمان در پنج دقیقه آخر این بازی خوب نبود با این حال نکات مثبت زیادی در این بازی وجود داشت که می‌توانیم روی آنها تمرکز کنیم.

وی در تمجید از مهاجم فرانسوی‌اش اظهار داشت: زمانی که گریزمان گل می‌زند، به نظر می‌رسد که دارد بهتر بازی می‌کند اما در بعضی از بازی‌ها با اینکه گل نمی‌زند، عملکرد بهتری دارد. مسلماً برای ما بهتر این است که او گلزنی کند. او در این بازی فضای حرکت را برای بازیکنان ما باز کرد.

سرمربی آرژانتینی اتلتیکو مادرید در پایان عنوان کرد: فکر می‌کنم که بازی امشب یک عملکرد کامل از کل اعضای تیم بود. کورئا (زننده گل دوم اتلتیکو) روند پیشرفتش را حفظ کرده است، چون همیشه دارد برای ما موقعیت‌های گلزنی ایجاد می‌کند و همیشه در تلاش است تا گلی به ثمر برساند. او در حرکات رو به جلوی تیم نقش پررنگی دارد.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..