پنج شنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ ۲۴ مه ۲۰۱۸
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

یوفا تیم مطرح و محبوب اروپایی را ۳ سال از حضور در رقابت‌های باشگاهی این قاره محروم کرد.
یوفا تیم مطرح و محبوب اروپایی را ۳ سال از حضور در رقابت‌های باشگاهی این قاره محروم کرد.

به گزارش امروز آنلاین، تی‌وی‌ان لهستان اعلام کرد که اتحادیه فوتبال اروپا (یوفا) قهرمان ۷ دوره لیگ صربستان را به مدت ۳ سال از شرکت در رقابت‌های باشگاهی این قاره به خاطر مسائل مالی محروم کرد.

این شبکه تلویزیونی اروپای شرقی در سایت رسمی خود آورده است: باشگاه پارتیزان بلگراد ۲٫۵ میلیون یورو بدهی مالیاتی و بیمه‌ای دارد و از ماه سپتامبر ۲۰۱۶ میلادی با وجود هشدارهای مراجع قانونی اقدامی برای پرداخت آنها نکرده است.

باشگاه پارتیزان بلگراد برای سومین بار در طول ۵ سال اخیر با محرومیت‌های از سوی یوفا مواجه می‌شود. اولین بار در سال ۲۰۱۳ میلادی یوفا این باشگاه محبوب و پرطرفدار صربستانی را به مدت یک سال از حضور در رقابت‌های باشگاهی اروپا محروم ساخت. یوفا محرومیت سنگین اخیر خود را در قبال باشگاه پارتیزان بلگراد با هدف ملزم ساختن سران این باشگاه به حل مشکلات مالی خود با ارگان‌های قانونی در نظر گرفته است.

پاتیزان بلگراد یکی از محبوب‌ترین و پرافتخارترین تیم‌های منطقه بالکان است که سابقه هفده قهرمانی در لیگ یوگسلاوی سابق را دارد.این تیم ۷ بار نیز به مقام قهرمانی لیگ صربستان دست یافت و در سال ۱۹۹۶ میلادی نیز به فینال لیگ قهرمانان اروپا رسیده بود.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..