پنج شنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۲۶ آوریل ۲۰۱۸
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

بچه های ما حداقل شایسته گرفتن یک امتیاز بودند

سرمربی تیم فوتبال صبای قم گفت: اگر می‌خواهیم صبا در لیگ‌برتر بماند باید تقویت شود و شوخی ندارم.
سرمربی تیم فوتبال صبای قم گفت: اگر می‌خواهیم صبا در لیگ‌برتر بماند باید تقویت شود و شوخی ندارم.

به گزارش خبرنگار ورزشی امروز آنلاین، صمد مرفاوی بعد از شکست دو بر یک تیمش مقابل صنعت نفت آبادان، در نشست خبری، گفت: بچه‌های ما با توجه به بضاعتی که داریم خوب کار کردند. به گل رسیدیم اما از گلی که زدیم محافظت نکردیم. صنعت نفت کمی عقب کار می‌کرد و روی دو سهل‌انگاری و اشتباه فردی گل خوردیم و بازی را باختیم.

وی ادامه داد: گل اول از روی بی تجربگی بود و گل دوم هم یک اوت دستی بود. به تیم صنعت تبریک می گوییم اما آنها تیمی نبودند که بخواهند ما را شکست دهند بچه های ما حداقل شایسته گرفتن یک امتیاز بودند. تیم ما همین است و بضاعت مان این است . چند بازیکن از جمع ما رفتند که نتوانستیم نفرات جایگزین را به خدمت بگیریم. هرچه می گوییم و مصاحبه می کنیم فایده ای ندارد انگار نمی خواهند برای این تیم کاری  انجام دهند. در این بازی به مراتب از بازی های قبل بهتر بودیم. بازی با استقلال خوزستان هم در دقیقه ۹۰ با یک شوت از راه دور و از روی بی تجربگی باختیم.

سرمربی صبا اذعان داشت: وقتی یک تیم شرایط مالی و ساختاری خوبی نداشته باشد یک جایش می لنگد و طبیعی است. اگر می خواهیم این تیم بماند باید این تیم تقویت شود و شوخی ندارم. من و بچه ها تمام کارهایمان را انجام داده‌ایم. من هر موقع دلم بخواهد از این تیم می‌روم. یک بار بازیکنان را جمع کردم و برای آنها صحبت کردم نه می خواهم دروغ بگویم و نه کسی را سیاه کنم یک آب باریکی دارم و مشکلی از اینکه بروم و در خانه بنشینم ندارم. چند بازیکنی که می خواستیم را دادند رفت و چند بازیکنی که نمی خواستیم را نگه داشتند.

وی خاطرنشان کرد: هنوز از درب ورزشگاه نرفته بودم بیرون که گفتند یک نفر دیگر سرمربی صبا شده است من خداحافظی نکردم فقط گفتم فعلا. نه مدیرعامل تایید کرده بود و نه کسی دیگری که من رفتم. ثابت کردم به آقایان که هر موقع دلم بخواهد می روم. باید جلوی زدوبند را گرفت. فوتبال مملکت قانون دارد. اصول دارد. جلوی زدوبند ایستادم و حالشان را گرفتم. اگر باشگاه می خواهد برکنار کند این کار را انجام دهد و اگر می خواهد بروم که می روم.

مرفاوی در پایان گفت: بچه ها زحمت شان را کشیدند و آبروداری کردند. اتفاقات فوتبال نه به من رحم می کند و نه به گنده تر از من.

انتهای پیام/

 

ارسال دیدگاه:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..