دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ ۱۸ ژوئن ۲۰۱۸
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

در این مطلب ما به شما درباره این موجودات و قدمت پیدایش آنها در روی زمین می‌گوییم.
در این مطلب ما به شما درباره این موجودات و قدمت پیدایش آنها در روی زمین می‌گوییم.

"موجودات بیگانه"، "موجودات فرازمینی"، "موجودات ناشناخته" همه اینها از زمان پیدایش بشر وجود داشته است و همراه او بوده است و همیشه سعی در تائید و رد استدلال‌های مبنی بر وجود او بوده است. با نگاه کردن به آسمان به دنبال پاسخ و نیروهای فرازمینی بوده است و هر ساله عده‌ا ی در سرتاسر دنیا مدعی دیدن اجسام ناشناخته و یا دیدن موجودات فرازمینی می‌شوند.

برای بیگانگان مناطق قابل اعتماد سکونت سیاره ای نزدیک زمین است مانند کره مریخ، کیوان، مشتری.

شاید رویت اولین بشقاب پرنده‌ها به ۱۴۵۰ سال قبل از میلاد مسیح بر گردد که اولین بار مصریان باستان در آثار به جای گذاشته از خودشان مدعی دیدن و در تماس بودن با آنها شده‌اند. برخی از متخصصان معتقد هستند که اختراع خط هیروگلیف و تصاویری مانند هلیکوپتر، زیردریایی، هواپیما در نقاشی‌های بجا مانده از آنها نشانه ارتباطشان با نیروهای فرازمینی بوده است.

"ادگار میچل" ششمین فردی که پای خود را به کره ماه گذاشت معتقد است که دولت هنوز هم واقعیت وجودی فرازمینی‌ها را از مردم پنهان می‌کنند با این وجود بر اساس ۴۶% از تحقیقات بدست آمده بعضی از افراد معتقدند که بخشی از دولت به طور مخفیانه با موجودات فضایی در ارتباط است.

یکی ا ز روسای فدراسیون شطرنج ادعا کرده است که بازی شطرنج توسط نیروهای بیگانه ساخته شده است.

۳ روز قبل از شروع ماموریت "آپولو ۱۱" این تیم گزارش جالبی مبنی بر اینکه یک پروازی نه چندان دور از موقعیت مکانی آنها انجام شده است. البته فاصله این پرواز ۶۰۰۰ مایل بوده است و هنوز هم ناسا نتوانسته جواب روشنی در رابطه با آن بدهد.

حال سوال اینجاست که چرا موجودات فضایی اگر هم حقیقت داشته باشد خودشان را به ما نشان می‌دهند؟

دلایلی که برای آن می‌توان بر شمرد این است: ۱- تلاش می‌کنند تا سرنوشت انسان را تحت تاثیر قرار دهند ۲- تلاش می‌کنند به ما هشدار دهند و یا سعی در آموزش دادن ما دارند ۳- از ما استفاده‌های آزمایشی می‌کنند و یا ما را ترغیب می‌کنند که آنها را مورد آزمایش قرار دهیم.

در سال ۱۸۸۳ یک ستاره شناس به نام" خوزه بونیلا" در مکزیکو اولین عکس از موجودات فضایی را گرفته است.

آنچه که به عنوان نتیجه می‌شود گفت این است با توجه به نشانه‌های موجود در سطح جهان این روزها تکذیب وجود فرازمینی‌ها سخت است اما، تایید آن هم به راحتی قابل اثبات نیست حتی با پیشرفت علم و تکنولوژی هم دلیلی بر شناخت و پذیرفتن قطعی آنها نیست، شاید آیندگان جواب سوال‌های امروز ما را به راحتی پاسخ دهند.

مترجم: شایا رئیس محمدیان

منبع: ohfact

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است.

ارسال دیدگاه:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..