یکشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۷ ۱۷ ژوئن ۲۰۱۸
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

پشت پرده برکناری دست‌نشان از صنعت‌نفت

شنیده می‌شود تصمیم غیرمنتظره برکناری دست‌نشان از سوی مدیران باشگاه صنعت‌نفت آبادان به واسطه نقش پر رنگ دروازه‌بان و ۲ عضو کادر فنی این تیم گرفته شده است.
شنیده می‌شود تصمیم غیرمنتظره برکناری دست‌نشان از سوی مدیران باشگاه صنعت‌نفت آبادان به واسطه نقش پر رنگ دروازه‌بان و ۲ عضو کادر فنی این تیم گرفته شده است.

به گزارش خبرنگار ورزشی امروز آنلاین، نادر دست‌نشان،‌ سرمربی تیم فوتبال صنعت‌نفت آبادان که موفق شد پس از چند سال دوری صنعت نفت از لیگ برتر، با این تیم از رقابت‌های لیگ یک صعود کند و در نیم فصل اول این رقابت‌ها نتایج نسبتاً‌ خوبی بگیرد، در یک تصمیم غیر منتظره از سوی مدیریت باشگاه از سمت خود برکنار شد.

در همین راستا شنیده می‌شود این تصمیم غیرمنتظره از سوی مدیران باشگاه صنعت‌نفت آبادان به واسطه نقش پر رنگ دروازه‌بان و ۲ عضو کادر فنی این تیم گرفته شده که بر همین اساس حسن هوری، دروازه‌بان و کاپیتان تیم فوتبال صنعت نفت که این اواخر رابطه خوبی با دست‌نشان نداشت و همچنین مهرداد خادمی و کاظم فراهانی، ۲ عضو کارد فنی این تیم نقش پررنگی در برکناری دست‌نشان و حضور کریمی به عنوان سرمربی جدید تیم داشته‌اند.

ظاهراً دست‌نشان در برخی بازی‌ها قصد نیمکت‌نشین کردن هوری و بازی دادن به عقیل اعتمادی، دیگر گلر صنعت‌نفت که در تمرینات آمادگی بالایی از خودش به نمایش گذاشته بود را داشت ولی با اصرار‌های فراهانی و خادمی از این کار منصرف شد و همین موضوع دامنه اختلاف میان سرمربی و کاپیتان تیم را گسترش داد البته بحث کنار گذاشته شدن برخی بازیکنان بی‌کیفیت خارجی این تیم پس از ۴ هفته حضور آنها در تیم صنعت نفت از سوی دست‌نشان و مخالفت‌های بعضی از مسئولان باشگاه در این زمینه هم در برکناری سرمربی تیم تاثیر زیادی داشته است.

شنیده‌ها حاکی از آن است فیروز کریمی که همیشه در تیم‌های خود از نفرات مشخصی به عنوان اعضای کادر فنی استفاده می‌کند با شرط استفاده از کادر فنی فعلی صنعت نفت بویژه خادمی و فراهانی به عنوان دستیاران خود در ادامه لیگ برتر فعالیت کند.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..