شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ ۲۳ ژوئن ۲۰۱۸
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

مقابل صبا گوشه‌ای از فوتبال برزیلی صنعت نفت را دیدیم

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: از زمان شروع بازی و زمان دریافت گل، عملکرد خوبی داشتیم و بکش بکش و کار بی هدف از صنعت نفت آبادان ندیدیم.
سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: از زمان شروع بازی و زمان دریافت گل، عملکرد خوبی داشتیم و بکش بکش و کار بی هدف از صنعت نفت آبادان ندیدیم.

به گزارش خبرنگار ورزشی امروز آنلاین، فیروز کریمی در نشست خبری بعد از پیروزی دو بر یک تیمش مقابل صبای قم،‌گفت: بازی به لحاظ فنی قابلیت بررسی کامل را داشت. برخلاف چیزی که از خیلی تیم‌ها سراغ داریم از زمان شروع بازی و زمان دریافت گل، عملکرد خوبی داشتیم و بکش بکش و کار بی هدف از نفت آبادان ندیدیم و این شخصیت فوتبالی آبادان است.

وی ادامه داد: نفت به فوتبال برزیلی معروف است و امروز گوشه‌ای از این فوتبال را دیدیم. بعد از ۵-۶ چلسه تمرین شرایط خوبی داشتیم. حق به حقدار رسید. صبا هم با تمام قوا برای کسب امتیاز آمد و خوب هم دفاع کردند. به ثمر رسیدن سه گل نشان دهنده بازی تاکتیکی است. اگر واقع بین باشیم تیم ما استحقاق پیروزی را داشت. خدا را شکر در پایان بازی لطف خدا شامل حالمان شد و پیروز شدیم.

اسرمربی صنعت نفت آبادان درباره اعتراض سکوها به حسن هوری خاطرنشان کرد: برداشت من از سکوهای نفت و از زمان لیدرهای قدیم اصلا باورم نمی‌شد که چنین صحنه هایی را ببینم. خیلی جاهای دنیا پیش می آید که یک بازیکن مورد اقبال سکوها نیست. از ۴۰ سال پیش رفقای زیادی در آبادان داشتم. باورم نمی شد چنین الفاظی را به یک نفر نسبت بدهند. بچه های آبادان مشتی هستند. اصلا باور نمی شد و هنوز هم باورم نمی‌شود. کجای دنیا مردمی مثل آبادان و خوزستان دیدید. تنها کاظم فراهانی با دروازه‌بان‌ها کار می‌کند و نظر وی بوده که حسن هوری درون دروازه قرار داشته باشد. ایشان دلایلش را در آخرین جلسه به من گفت و دلایلش هم منطقی بود. تصمیمی که گرفته شد مورد تاییدم بود. امروز آبادان  جوی علیه تیم حریف  نداشت. بازیکنان ناراحت بودند و بین دو نیمه می گفتند چرا همچین حرف هایی می‌زنند باید این جو شکسته شود. دروازه‌بانی بهتر از حسن هوری پیدا کنید یک ثانیه هم از او استفاده نمی‌کنیم. هیچکس باورش نمی‌شود که بغلانی و نورمحمدی برای اولین بار بود که کنار هم بازی می‌کردند.

انتهای پیام/

 

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..