چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ ۲۰ ژوئن ۲۰۱۸
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

نصاری در گفت‌وگو با امروز آنلاین:

مهاجم تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: خوشحالم که باعث خوشحالی هواداران شدم و گل‌هایم را به برزیلی‌های آبادان و سرتاسر جهان تقدیم می‌کنم.
مهاجم تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: خوشحالم که باعث خوشحالی هواداران شدم و گل‌هایم را به برزیلی‌های آبادان و سرتاسر جهان تقدیم می‌کنم.

حکیم نصاری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی امروز آنلاین در خصوص پیروزی صنعت نفت مقابل صبای قم اظهار داشت: پیروزی مهمی به دست آوردیم و به نوعی می‌توان گفت یک دیدار ۶ امتیازی را بردیم و شروع خوب نیم فصل دوم با پیروزی برای ما خیلی مهم بود.

وی در مورد ۲ گلی که برای تیمش در این دیدار به ثمر رساند گفت: خوشحالم که توانستم با گلزنی‌هایم باعث خوشحالی هواداران صنعت‌ نفت شوم. این ۲ گل را به تمام برزیلی‌های آبادان و سرتاسر دنیا تقدیم می‌کنم.

مهاجم صنعت‌نفت آبادان در ادامه عنوان کرد: گلزنی همیشه در فوتبال اتفاق خوبی است ولی بازیکنی که گل می‌زند همیشه تکمیل کننده بازی سایر بازیکنان است و من هم کار خاصی انجام ندادم و گل‌های بازی با صبا نتیجه کار گروهی و تیمی بود. تمرینات خوبی که با آقای کریمی داشتیم باعث شد شیوه‌های جدیدی برای رسیدن به دروازه داشته باشیم.

نصاری در پایان خاطر نشان کرد: یک گلایه هم از تماشاگران صنعت‌نفت دارم. در طول ۹۰ دقیقه شاهد توهین از روی سکوها به حسن هوری کاپیتان تیم بودیم. هوری یکی از بازیکنانی است که زحمت زیادی برای صنعت نفت کشیده است و ادامه این مسائل باعث می‌شود صنعت نفت آسیب ببیند.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..