پنج شنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۲۶ آوریل ۲۰۱۸
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

با عنوان «آنری پیک مرموز» منتشرشد؛

کتاب «آنری پیک مرموز» نوشته دیوید فوئنکینوس با ترجمه ساناز فلاح‌فرد از سوی نشر هیرمند، منتشر و روانه کتابفروشی‌ها شد.
کتاب «آنری پیک مرموز» نوشته دیوید فوئنکینوس با ترجمه ساناز فلاح‌فرد از سوی نشر هیرمند، منتشر و روانه کتابفروشی‌ها شد.

به گزارش امروز آنلاین، موضوع اصلی این کتاب داستان‌هایی از فرانسه است. دیوید فوئنکینوس نویسنده این اثر، در عبارتی که پشت جلد کتاب «آنری پیک مرموز» آورده، نوشته است: «هر کتاب، روشی خاص برای روشن کردن گذشته دارد. وقتی من رمان می‌نویسم فقط به دنبال شناخت خودم نیستم بلکه احساسات عمیق خودم را هم کشف می‌کنم».

این نویسنده جوان فرانسوی از همان ابتدای حرفه‌اش موفقیت‌های بسیاری کسب کرد و طبق آمار روزنامه فیگارو، هم‌اکنون یکی از پنج نویسنده پرفروش کشورش است. برای مثال، اولین رمان فوئنکینوس به نام «وارونگی حماقت» (۲۰۰۲) جایزه «فرانسوآ موریاک» را دریافت کرد.

وی در ۲۸ اکتبر ۱۹۷۴ در پاریس به دنیا آمد. دانشجوی ادبیات دانشگاه سوربن بود و علاقه‌اش به موسیقی موجب شد که مشغول تدریس آن شود. آثارش تاکنون به ۳۶ زبان ترجمه شده‌اند. آلبرت کوهن نویسنده محبوب اوست و مانند او، مضمون بیشتر نوشته‌هایش، عشق است. آثار وی سرشار از طنزپردازی است. فوئنکینوس با شوخ‌طبعی خاص خود، هراس از رهاشدگی، شکست‌های عاطفی و موانع عشقی را توصیف می‌کند.

کتاب «آنری پیک مرموز» در ۳۷۵ صفحه و در شمارگان ۱۰۰۰ نسخه و با بهای ۲۳ هزار تومان از سوی انتشارات هیرمند به چاپ رسیده است.

منبع: mehrnews.com

ارسال دیدگاه:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..