شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ ۲۳ ژوئن ۲۰۱۸
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

فرمانده انتظامی شهرستان قم گفت: وقوع درگیری و تیراندازی بین دو نفر در یکی از خیابان‌های قم منجر به مجروح شدن یکی از طرفین و مرگ دیگری شد.
فرمانده انتظامی شهرستان قم گفت: وقوع درگیری و تیراندازی بین دو نفر در یکی از خیابان‌های قم منجر به مجروح شدن یکی از طرفین و مرگ دیگری شد.

به گزارش امروز آنلاین و به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ هادی دیده ور با اعلام این خبرافزود: ساعت ۲۱۰۰ شب گذشته یک مورد درگیری منجر به تیراندازی در یکی از محلات منطقه ۲ قم به پلیس اعلام شد که بلافاصله پلیس در محل اعلامی، حاضر و مشاهده شد داخل باشگاه بدنسازی دو نفر  بر اثر تیراندازی مجروح شده‌

اند.

وی افزود: اورژانس۱۱۵ نیز در محل حاضر و هر دو نفر سریعاً به بیمارستان منتقل شد لیکن یکی از آنان به علت شدت جراحات وارده در بیمارستان فوت و نفر دیگر تحت مداوا قرار گرفت.

دیده ور ادامه داد: موضوع در دستور کار ویژه پلیس قرار گرفت و دادستان و قاضی ویژه قتل نیز در کنار پلیس در صحنه حاضر شدند.

وی با اشاره به علت درگیری منجر به قتل گفت: در بررسی انجام شده مشخص شد ضارب و مصدومین از قبل دارای اختلافات و نزاع بوده اند ولی ضاربین از قم متواری بودند اما در روز حادثه به قم وارد و با سلاح اقدام به تیراندازی کرده اند.

فرمانده انتظامی شهرستان قم با اعلام این که طرفین درگیری دارای سوء سوابق متعدد بوده اند، گفت : ضاربین شناسایی و خودروی آنها کشف شده و تلاش برای دستگیری نامبردگان ادامه دارد.

ارسال دیدگاه:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..