شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۲۱ آوریل ۲۰۱۸
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

کارگردان نمایش «شعله ۲» گفت: این نمایش با توجه به ماجراهای روز جامعه اجرا می‌شود.
کارگردان نمایش «شعله ۲» گفت: این نمایش با توجه به ماجراهای روز جامعه اجرا می‌شود.

ایمان افشاریان  بیان کرد: «شعله ۲» روایتگر داستان دو ایرانی است که به هند سفر می‌کنند، اما در فرودگاه بمبئی دچار مشکلاتی می‌شوند که بعد از آن با رویاهای خود زندگی را می‌گذارنند. آن‌ها آنقدر فیلم شعله را دیده‌اند و برای دیدن آمیتا پاچان رویا در سردارند که تصورات‌شان در قالب دو شخصیت اصل فیلم هندی «شعله» جان می‌گیرد.

وی که نویسندگی نمایشنامه را بر عهده داشته است گفت:‌ با توجه به داستان نمایش نام آن را «شعله ۲ »گذاشتیم و این یک اثر ملودرام است که جنبه های کمدی و تلخ را در کنار هم دارد.

این کارگردان جوان تئاتر که پیش از این نمایش «جنایت و مکافات» را هم به صحنه برده بود، با بیان اینکه طرح اولیه این نمایش اواخر اجرای  قبلی‌اش در سال گذشته نوشته شد، افزود: بستر اصلی قصه برای طرح موضوعات روز جامعه استفاده شده  و به تازگی آن را در تالار حافظ به صحنه برده‌ایم.

افشاریان ادامه داد: امیدوارم با توجه به امکانات سالن حافظ که اگر از آن خوب استفاده شود یک تالار خوب محسوب می‌شود، تماشاگران از این نمایش ۷۵ دقیقه‌ای که چهره‌های سینمایی هم برای جذب مخاطب در آن نیستند استقبال کنند.

«شعله ۲» به نویسندگی و کارگردانی ایمان افشاریان و تهیه کنندگی نورالدین حیدری ماهر  از یکشنبه ۲۴ بهمن در تالار حافظ روی صحنه رفته است و مسعود میرطاهری، حمید رحیمی، سپهر گودرزی، محمد پویا، سیاوش میری،‌ مهران شجاع، محمدرضا آل طاها و حامد ابریشمی هم بازیگران این نمایش هستند.

منبع: isna.ir

ارسال دیدگاه:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..