یکشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۷ ۱۷ ژوئن ۲۰۱۸
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

حاشیه پرسپولیس - سپاهان

مشاجره شجاع خلیل‌زاده و رامین رضاییان در نیمه اول به شدت بالا گرفت تا اینکه محسن مسلمان سمت شجاع رفته و از او خواست که به این ماجرا خاتمه دهد.
مشاجره شجاع خلیل‌زاده و رامین رضاییان در نیمه اول به شدت بالا گرفت تا اینکه محسن مسلمان سمت شجاع رفته و از او خواست که به این ماجرا خاتمه دهد.

به گزارش خبرنگار ورزشی امروز آنلاین، نیمه دوم دیدار پرسپولیس - سپاهان در حالی آغاز شده است که در بین دو نیمه و در آغاز نیمه دوم شاهد حواشی روی سکوها و بیرون ورزشگاه بودیم.

* طاهری و گرشاسبی در ورزشگاه حضور دارند.

* مشاجره شجاع خلیل‌زاده و رامین رضاییان در نیمه اول به شدت بالا گرفت تا اینکه محسن مسلمان سمت شجاع رفته و از او خواست که به این ماجرا خاتمه دهد.

* حضور پرشور هواداران پرسپولیس در ورزشگاه آزادی تا پایان نیمه اول ادامه داشت و دلیل اینکه آنها با تأخیر به ورزشگاه رسیدند اقدام نیروی انتظامی مبنی بر بستن ورودی اتوبان حکیم منتهی به ورزشگاه آزادی بود.

* با توجه به اینکه هواداران زیادی با اتومبیل به ورزشگاه آزادی آمده بودند گنجایش پارکینگ‌های ورزشگاه پر شد. از همین رو تعدادی از تماشاگران مجبور شدند اتومبیل‌های خود را بیرون ورزشگاه پارک کنند.

* در دقیقه ۲۴ بازی هواداران پرسپولیس یاد هادی نوروزی را برای لحظاتی با تشویق او زنده نگه داشتند.

* با وجود اینکه نام شهاب کرمی در لیست ۱۸ نفره پرسپولیس حضور نداشت اما او روی نیمکت پرسپولیس دیده شد.

* پس از اینکه سروش رفیعی کارت زرد گرفت این ذهنیت ایجاد شد که او سه اخطاره و محروم شده است. پیگیری ها در ورزشگاه آزادی نشان داد او تنها دو اخطار دریافت کرده و می تواند در دیدار بعدی سرخپوشان به میدان برود. همین مسئله باعث خوشحالی هواداران شد.

* در بین دو نیمه نیمکت‌نشینان پرسپولیس در زمین مانده و با کار با توپ بدن‌های خود را گرم کردند.

* هواداران پرسپولیس که در نیمه اول بارها بابت از دست دادن موقعیت‌های گل توسط مهدی طارمی حرص خوردند از ابتدای نیمه دوم با شعار «ما گل می‌خواهیم»، خواستار گلزنی سرخپوشان شدند.

* واکنش‌های برانکو ایوانکوویچ بابت موقعیت‌هایی که تیمش یکی پس از دیگری از دست می‌داد جالب توجه بود. او از ابتدای بازی تا اوایل نیمه دوم حتی یک لحظه روی نیمکت ننشسته و به همراه ویسی در کنار زمین تیم خود را راهنمایی می‌کند.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..