یکشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۷ ۱۷ ژوئن ۲۰۱۸
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

به‌علت وقوع کولاک و نبود دید کافی

رئیس مرکز مدیریت راه‌های اداره‌کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان زنجان از وجود کولاک موضعی و وزش باد شدید در آزادراه زنجان ـ قزوین خبر داد.
رئیس مرکز مدیریت راه‌های اداره‌کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان زنجان از وجود کولاک موضعی و وزش باد شدید در آزادراه زنجان ـ قزوین خبر داد.

محمد امینی ، منطقه زنجان، با بیان اینکه در حال حاضر شاهد وزش باد شدید و کولاک موضعی در آزادراه و ترانزیت زنجان ـ قزوین هستیم، افزود: همچنین در محور زنجان ـ طارم بارش سنگین برف و کولاک شدید، زنجان ـ دندی (گردنه‌های چایرلو و قلی‌کندی)، زنجان ـ بیجار، سلطانیه ـ خدابنده و خدابنده ـ همدان شاهد بارش پراکنده برف، همراه با مه ناپایدار هستیم.

وی با تاکید بر اینکه در حال حاضر تردد در همه محورهای کوهستانی استان با زنجیرچرخ امکان‌پذیر است، ادامه داد: انتظار داریم هموطنان به دلیل کولاک شدید، از سفرهای غیرضروری در محورهای زنجان ـ طارم و دندی ـ تخت‌سلیمان خودداری کنند.

این مسئول در ادامه با یادآوری اینکه همچنین به دلیل وقوع کولاک و نبود دید کافی، محورهای زنجان ـ طارم، زنجان ـ دندی ـ تخت‌سلیمان و زنجان ـ تهم ـ چورزق تا اطلاع ثانوی مسدود است، اظهار کرد: وضعیت جوی امروز استان، ابری، همراه با وزش باد و بارش برف خواهد بود، لذا هموطنان برای تردد ایمن، تجهیزات ایمنی و گرمایشی از جمله زنجیرچرخ، علائم هشداردهنده، پتو، لباس‌گرم، جیره‌ غذایی و ... در همه جاده‌های استان به همراه داشته باشند.

ارسال دیدگاه:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..