دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ ۱۸ ژوئن ۲۰۱۸
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

مصمم بودیم پیروز مسابقه شویم

سرمربی تیم فوتبال سایپا گفت: با توجه به اینکه در بازی رفت سه امتیاز را در خانه صبا از دست داده بودیم به سه امتیاز بازی امروز نیاز داشتیم.
سرمربی تیم فوتبال سایپا گفت: با توجه به اینکه در بازی رفت سه امتیاز را در خانه صبا از دست داده بودیم به سه امتیاز بازی امروز نیاز داشتیم.

به گزارش خبرنگار ورزشی امروز آنلاین، حسین فرکی پس از تساوی تیمش مقابل صبای قم اظهار داشت: در ابتدا جا دارد به اهالی خوزستان درگذشت آقای نواصرزاده را تسلیت بگویم. دیدار مقابل صبا، بازی سختی برای ما بود. با توجه به اینکه در بازی رفت سه امتیاز را در خانه صبا از دست داده بودیم به سه امتیاز بازی امروز نیاز داشتیم.

وی افزود: از عملکرد تیمم راضی هستم. دو بازیکن ما محروم و دو بازیکن دیگرمان آسیب دیده بودند، به همین خاطر با پنج تغییر وارد زمین شدیم. امیدوارم مصدومان هرچه زودتر به ما ملحق شوند. صبا امروز بازی بسته‌ای انجام داد و آنها هم به دنبال سه امتیاز بودند. در نیمه نخست متأسفانه سه موقعیت خوب را از دست دادیم. به بچه‌ها توصیه کرده‌ بودیم که با تمرکز بالا به توپ ضربه بزنند، اما این کار را نکردند. در نیمه دوم صبا تا حدودی از لاک دفاعی خارج شد، با این حال ما موقعیت آنچنانی به حریف ندادیم. ما در این بازی مالک توپ بودیم و بازی‌سازی خوبی داشتیم. مصمم بودیم که پیروز مسابقه شویم، اما این اتفاق نیفتاد. دلیل آن مشکلاتی بود که داشتیم و نیز غیبت پنج بازیکن اصلی. بازیکنان جایگزین آنها خوب بازی کردند، اما متأسفانه سه امتیاز را نگرفتیم و به یک امتیاز قناعت کردیم.

فرکی در خصوص تعویض‌های خود و اینکه چرا هنوز تیم سایپا تمام‌کننده خوبی ندارد، تصریح کرد: انتظار زیادی از جوانان تیمم ندارم. امیدوارم این بازیکنان در آینده به ما کمک بیشتری کنند، چون می‌توانند با بازی خوب سکوی پرتابی برای خودشان درست کنند. برای مشکل گلزنی‌مان نیز بازیکن خارجی جذب کردیم که مدت زمان زیادی نیست که به جمع ما اضافه شده و کم با ما تمرین کرده است. در دیدار مقابل گسترش فولاد و نیز در همین دیدار او را در دقایق آخر به بازی فرستادیم. ما به خاطر شرایط آب و هوایی در سالن تمرین کردیم و نمی‌توانم انتظار بالایی از او داشته باشم.

سرمربی تیم فوتبال سایپا در ادامه خاطر نشان کرد: امیدوارم بتوانیم در آینده به این بازیکن زمان بدهیم تا او از نیروی خود که خیلی خوب ضربه سر می‌زند، استفاده کند. امیدوارم بازیکنان خلاق کنار او بتوانند به خوبی مهاجم ما را تغذیه کنند تا او برای‌مان گلزنی کند. این تعویض‌ها را برای پیروز شدن انجام دادیم. ما به دیدارهای بعدی بیشتر فکر می‌کنیم تا امتیازات بهتری کسب کنیم، چون دیدارهای سختی پیش‌رو داریم. باید به خوبی قدر موقعیت‌هایی را که برای ما ایجاد می‌شود، بدانیم که این مهم امروز محقق نشد.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..