یکشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۷ ۱۶ دسامبر ۲۰۱۸
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

آلبوم موسیقی «Sing Me Home» اثر یویو ما و گروه موسیقی راه ابریشم جایزه گرمی بهترین آلبوم موسیقی جهانی را از آن خود کرد.
آلبوم موسیقی «Sing Me Home» اثر یویو ما و گروه موسیقی راه ابریشم جایزه گرمی بهترین آلبوم موسیقی جهانی را از آن خود کرد.

به گزارش امروز آنلاین کیهان کلهر کمانچه‌نواز نامی ایران یکی از اعضای گروه موسیقی جاده ابریشم است که در همکاری با یویو ما آلبوم «Sing Me Home» را خلق کرده‌‌اند. این آلبوم موسیقی در پنجاه‌ونهمین دوره جوایز گرمی، جایزه بهترین آلبوم موسیقی جهانی را از آن خود کرد.

یویو ما پیش از این ۱۷ بار برنده جایزه گرمی شده است اما این نخستین بار است که جایزه بهترین آلبوم موسیقی جهانی را دریافت می‌کند.

این دوره از جوایز گرمی محل درخشش ادل خواننده سرشناس بریتانیایی بود که در تمام پنج رشته‌ای که نامزد شده بود از جمله بهترین آلبوم موسیقی سال برنده جایزه شد. او این جایزه را برای آلبوم «۲۵» دریافت کرد. این خواننده سال گذشته آلبوم موسیقی پرفروش «۲۵» را به بازار موسیقی عرضه کرد که علاوه بر جایزه بهترین آلبوم سال جایزه بهترین آلبوم پاپ را نیز از آن خود کرد.

البته ادل هنگام دریافت جایزه بهترین آلبوم سال اعلام کرد که بیانسه لایق دریافت این جایزه است. ترانه مشهور ادل با نام «Hello» نیز به عنوان برنده دو جایزه بهترین ترانه سال و بهترین رکورد سال جوایز گرمی برگزیده شد.

یکی از نکات جالب مراسم گرمی جوایزی بود که به دیوید بویی اهدا شد. بویی که اوایل سال گذشته چشم از جهان فروبست برای آلبوم «Blackstar» این جوایز از جمله بهترین آلبوم آلترناتیو، بهترین ترانه راک و بهترین اجرای راک را دریافت کرد.

در این دوره از جوایز گرمی جایزه هنرمند نوظهور و بهترین آلبوم موسیقی رپ به چنسلر جاناتان بنت معروف به «چنس رپر» اهدا شد.

منبع: khabaronline.ir

ارسال دیدگاه:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..