یکشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۷ ۲۲ ژوئیه ۲۰۱۸
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

رئیس پلیس راه شرق استان تهران خبر داد:

دماوند- رئیس پلیس راه شرق استان تهران گفت: بار ترافیکی از صبح امروز تا این لحظه در محورهای هراز و فیروزکوه نیمه سنگین و تردد با بار پرحجم همراه بوده است.
دماوند- رئیس پلیس راه شرق استان تهران گفت: بار ترافیکی از صبح امروز تا این لحظه در محورهای هراز و فیروزکوه نیمه سنگین و تردد با بار پرحجم همراه بوده است.

سیاوش محبی ضمن تبریک سال نو، اظهار داشت: بار ترافیکی از صبح امروز تا این لحظه در محورهای هراز و فیروزکوه نیمه سنگین و تردد با بار پرحجم همراه بوده است.

وی گفت: این ترافیک در محور هراز به سمت آمل و فیروزکوه به قائم‌شهر به طورکلی نیمه سنگین اما در برخی نقاط مانند گرنه گدوک به دلیل بارش برف به صورت مقطعی سنگین می شد.

محبی افزود: محور امام رضا(ع) به سمت مشهد مقدس نیز به دلیل تردد وسایل نقلیه نیمه سنگین گزارش شده و تردد پر حجم را شاهد هستیم.

فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران اضافه کرد: احتمالا این ترافیک تا پیش از زمان سال‌ تحویل کاهش خواهد داشت و اما کمی پس از آن لحظه به لحظه بر بار ترافیکی افزوده می شود.

وی اظهار کرد: مسافرین ضمن زمان‌بندی صحیح سفر، همراه داشتن تجهیزات زمستانی و ایمنی در خودروها را مد نظر قرار دهند و با رعایت کامل مقررات راهنمایی ‌و رانندگی حرکت کنند.

محبی گفت: با پیش بینی هواشناسی بارش برف و باران ادامه دارد و به هم‌وطنان توصیه میشود در روشنایی روز حرکت و در تاریکی شب به اسنراحت بپردازند.

فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران افزود: مسافرین در جاده‌هایی مانند هراز که احتمال ریزش بهمن و سنگ وجود دارد به تابلوهای هشدار دهنده توجه داشته باشند و تحت هیچ شرایطی در این مناطق توقف نکنند.

ارسال دیدگاه:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..