چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ ۲۰ ژوئن ۲۰۱۸
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

سرمربی اتلتیکومادرید پس از پیروزی تیمش از تشبیه‌های جالبی استفاده کرد.
سرمربی اتلتیکومادرید پس از پیروزی تیمش از تشبیه‌های جالبی استفاده کرد.

به گزارش امروز آنلاین، دیه‌گو سیمئونه، سرمربی اتلتیکومادرید پس از برتری ۳ بر یک تیمش مقابل سویا در هفته جاری لالیگا از یک روز به‌یادماندنی برای هواداران تیم خود حرف زد.

سیمئونه اظهار داشت: از شروع سال ۲۰۱۷ روند پیشرفت ما شروع شده و ادامه دارد. در دقایقی از بازی با سویا به وضوح تعادل را در تیمم می‌دیدم. ما خیلی خوب دفاع کردیم  و می‌توانم بگویم یکی از بهترین بازی‌های فصل‌مان را انجام دادیم. ما فشار زیادی به حریف وارد کردیم و ضدحملاتی سریع تدارک دیدیم.

وی افزود: از عمق با نفوذهای کوکه و از سمت راست به لطف سرعت کاراسکو، سویا را تحت محاصره قرار دادیم. سائول هر روز در خط میانی بهتر می‌شود و به نقاط قوت ما افزوده است. ما در بازی هوایی مسلط هستیم. بازیکنان کناری هم بر قوای ما در حمله می‌افزایند. حالا هفت امتیاز بیشتر از تیم پنجم داریم، چون سوسیه‌داد و ویارئال هر دو  شکست خوردند.

سرمربی اتلتیکومادرید خاطر نشان کرد: سویا در این فصل با عملکرد خوبش تحسین همه را برانگیخته اما اتلتیکو در بازی رودرو ثابت کرد بهتر از آنهاست. وقتی به جلو نگاه می‌کنیم، اعتمادبه‌نفس بیشتری به دست می‌آوریم. باید شیوه این رقابت را سرمشق خودمان قرار دهیم. ما از سه بازی اخیر هفت امتیاز گرفتیم و موظفیم همین‌گونه ادامه دهیم.

سیمئونه تصریح کرد: بعدازظهر خوبی بود و انگار یک فینال را پیش‌رو داشتیم؛ نه به خاطر سبک بازی بلکه به خاطر هیجان روی سکوها! همه پدرانی که همراه پسران‌شان به ورزشگاه آمدند، از یکشنبه‌ای جذاب لذت بردند.

 انتهای پیام/

ارسال دیدگاه:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..