پنج شنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ ۲۴ مه ۲۰۱۸
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

اگر نوزادتان می‌توانست به شما بگوید که بیشتر از همه چه چیزی را دوست دارد ببیند، می‌گفت:" صورت!"
اگر نوزادتان می‌توانست به شما بگوید که بیشتر از همه چه چیزی را دوست دارد ببیند، می‌گفت:" صورت!"

امروز آنلاین- لیلا احمدزاده-کارشناس ارشد روانشناسی: در برابر آن چشم‌های براق و لب‌های در حال حرکت که به نوزاد نزدیک می شوند تا اطمینان خاطر، لبخند و محبت را نشان دهند، هر چیز دیگری رنگ می بازد. بسیاری از آزمایشات و تحقیقات نشان می‌دهند که یک نوزاد به صورت انسان نسبت به چیزهای دیگر به مدت طولانی‌تری توجه می‌کند، در حقیقت نوزادان با دلبستگی و علاقه به صورت انسان به دنیا می آیند.

تصویری از صورت انسان بر روی یک عکس یا صفحه نمایش، تاثیر صورت واقعی را ندارد. تغییر حالت‌های صورت و هماهنگی خطوط صورت با صداها است که برای نوزاد جالب می‌باشد.

 

هر روز که نوزاد شما رشد می کند، از اینکه از صورت شما به عنوان یک اسباب بازی سرگرم کننده استفاده کند لذت خواهد برد. صورت شما به طور دلگرم کننده ای برای او آشنا و شگفت انگیز است... و معمولا به اندازه کافی بدون تغییر می ماند که باعث ترس نوزاد نشود... اما خلق و خو، حرف ها و نیت های شما یک میلیون تفاوت کوچک را در صورت شما ایجاد می کند. فراتر از همه اینها ، صورت شما چیزی است که نوزادتان می تواند با رفتار و حرکات خود آن را تحت تاثیر قرار دهد. بنابراین درست است که جغجغه ها و عروسک ها در زندگی نوزادتان جایگاهی دارند، اما صورت شما اولین و مهمترین اسباب بازی اوست که دارای تاثیر متقابل است.

دیدگاه ها:

ارسال دیدگاه:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..