سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ ۲۲ مه ۲۰۱۸
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

سرمربی تیم فوتبال میلان بعد از پیروزی تیمش برابر جنوا ادعا کرد که تیمش می‌تواند سهمیه رقابت‌های اروپایی فصل آینده را کسب کند.
سرمربی تیم فوتبال میلان بعد از پیروزی تیمش برابر جنوا ادعا کرد که تیمش می‌تواند سهمیه رقابت‌های اروپایی فصل آینده را کسب کند.

به گزارش امروز آنلاین، تیم فوتبال میلان به لطف پیروزی‌ شب گذشته‌اش (شنبه) برابر جنوا که این تیم را با نتیجه یک بر صفر شکست داد، ۵۳ امتیازی شد و به رده ششم صعود کر. در یک فصل عادی سری A، رده ششم برای کسب سهمیه لیگ اروپا کافی نیست اما در این فصل با توجه به حضور چهار تیم بالای جدول رده‌بندی در مرحله نیمه نهایی جام حذفی و سومین سهمیه ایتالیا در لیگ اروپا به تیم ششم جدول می‌رسد مگر اینکه قهرمان کوپا ایتالیا از جمله پنج تیم بالای جدول خارج شود که احتمال آن بسیار کم به نظر می‌رسد. به این ترتیب تنها کاری که روسونری تا پایان فصل باید انجام دهد تا سهمیه لیگ اروپا را کسب کند، ماندن در رده ششم است.

وینچنزو مونتلا، سرمربی میلان پس از پیروزی تیمش برابر جنوا در سن‌سیرو به شبکه مدیاست پرمیوم ایتالیا گفت: من مطمئنم که ما هنوز هم می‌توانیم سهمیه لیگ اروپا را کسب کنیم اگر تا پایان فصل به همین روند بازی‌های‌مان ادامه دهیم. ما عملکرد خوبی ارائه کردیم.

مونتلا در ادامه راجع به بازی تیمش برابر جنوا هم اظهار داشت: فضاهای خالی زیادی در زمین مسابقه وجود نداشت و ما باید صبر می‌کردیم. در نیمه اول حداقل سه یا چهار موقعیت مسلم گلزنی داشتیم. بالعکس در نیمه دوم کار سخت‌تر شد اما این چیزها عادی است. در هر حال ۳ امتیاز گرفتیم که بسیار مهم بودند. چیزی به عنوان بازی‌های آسان وجود ندارد. ما فقط باید روی مسیر حرکت خودمان تمرکز داشته باشیم. ما از همین حالا داریم به بازی بعدی‌مان فکر می‌کنیم.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..