دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۲۳ آوریل ۲۰۱۸
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

سرمربی تیم فوتبال بارسلونا نظر خود را درباره شایعاتی که از احتمال معرفی دستیار او به عنوان سرمربی فصل آینده آبی‌و‌اناری‌ها وجود دارد، بیان کرد.
سرمربی تیم فوتبال بارسلونا نظر خود را درباره شایعاتی که از احتمال معرفی دستیار او به عنوان سرمربی فصل آینده آبی‌و‌اناری‌ها وجود دارد، بیان کرد.

به گزارش امروز آنلاین، لوئیس انریکه که تا پیش از این تمایلی به اظهارنظر درباره سرمربی بعدی تیم فوتبال بارسلونا برای فصل آینده نشان نمی‌داد، این بار در پاسخ به سؤالی درباره احتمال روی کار آمدن دستیار وی به عنوان جانشین‌اش اظهارنظر کرد.

از زمانی که انریکه گفت در پایان فصل بارسلونا را ترک می‌کند نام چند مربی به عنوان گزینه احتمالی جانشینی او برده شده است که دستیارش خوان کارلوس اونسوئه هم یکی از آنهاست. احتمال رخ دادن این اتفاق هر روز بیشتر هم می‌شود چرا که چند تن از چهره‌های برجسته باشگاه حمایت خودشان را از او اعلام کرده‌اند.

انریکه هم ظاهراً مشکلی با معرفی اونسوئه به عنوان جانشین او ندارد. او گفت: در مورد او غیرممکن است که من عصبانی شوم. در کنفرانس‌های خبری قبلی‌ شما نظرتان را درباره خوان کارلوس اونسوئه گفتید، زمانی که حتی شایعه احتمال مربیگری او در بارسلونا هم منتشر نشده بود. بهترین‌ نظر آن بود که هنوز من در کنار زمین هستم.

انریکه درباره قرعه تیمش در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا هم اظهار داشت: در مرحله یک چهارم نهایی برابر یوونتوس می‌دانیم که باید انتظار چه چیزهایی را داشته باشیم چون بعد از فینال برلین (سال ۲۰۱۵) آنها را می‌شناسیم، البته ترکیب یوونتوس نسبت به آن سال تغییراتی داشته است اما یوونتوس هنوز هم حریف سرسخت و ترسناکی است و می‌تواند تا مراحل پایانی لیگ قهرمانان بالا برود.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..