شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ ۲۳ ژوئن ۲۰۱۸
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

سرمربی تیم فوتبال خوزستان گفت: در داربی خوزستان با حوصله بازی کردیم و کاملا بر جریان بازی مسلط بودیم.
سرمربی تیم فوتبال خوزستان گفت: در داربی خوزستان با حوصله بازی کردیم و کاملا بر جریان بازی مسلط بودیم.

به گزارش امروز آنلاین، سید اکبر پورموسوی پس از پیروزی در داربی خوزستان اظهار کرد: در ابتدا جا دارد بابت عدم حضورم در نشست خبری پیش از بازی عذرخواهی کنم. من به دلیل کسالتی که داشتم نتوانستم حضور پیدا کنم. همچنین باید به فوتبال خوزستان بابت این داربی خوب تبریک بگویم چرا که این دیدار بدون حاشیه و خوب برگزار شد.

وی ادامه داد: دو تیم بازی جوانمردانه‌ای ارائه دادند. همچنین باید تبریک ویژه‌ای به بازیکنان استقلال خوزستان بگویم که با قلبشان بازی می‌کنند. ما در طول بازی کاملا بر آن مسلط بودیم و با حوصله بازی کردیم.

سرمربی تیم استقلال خوزستان گفت: در ادامه یک بار غفلت کردیم که یک گل هم خوردیم. این سه امتیاز برای ما خیلی خوب بود.

وی ادامه داد: بازیکنانم گفته‌اند به عشق مردم خوزستان و نام خوزستان بازی‌های لیگ برتر و رقابت‌های آسیایی را ادامه می‌دهیم و از مسئولان بانک ملی خواهش می کنم که تیم را دریابند. شاید لیگ برتر به پایان رسیده است ولی هنوز بازی‌های آسیایی ادامه دارد و ما به صعود امید داریم.

پورموسوی خاطرنشان کرد: در تیم ما نام و شخص ملاک نیست و تمام کارها به صورت گروهی انجام می‌شود. باید بگویم هنوز بلیط رفتن ما به بازی‌های آینده‌مان در رقابت‌های آسیایی تامین نشده و پای حرف‌هایی که زده‌ام، هستم. من خودم را سپر بلای تیم کرده ام و به کارهایم نیز اعتقاد دارم.

سرمربی تیم فوتبال خوزستان با بیان اینکه از مسئولان انتظار مساعدت داریم، عنوان کرد: هیات فوتبال در این مدت جهت تامین زمین مساعدت‌های زیادی به ما داشته و امیدواریم مسئولان بانک ملی هم نسبت به تیم‌شان احساس مسئولیت کنند. من امشب آنقدر منتظر می‌مانم تا بتوانم با استاندار خوزستان ملاقات داشته باشم.

ارسال دیدگاه:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..