چهارشنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۷ ۱۹ دسامبر ۲۰۱۸
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

سرمربی صنعت نفت آبادان پیروزی تیم‌اش مقابل سرخپوشان پایتخت را به هوادران دل‌شکسته آبادان تقدیم کرد.
سرمربی صنعت نفت آبادان پیروزی تیم‌اش مقابل سرخپوشان پایتخت را به هوادران دل‌شکسته آبادان تقدیم کرد.

به گزارش امروز آنلاین،‌ فیروز کریمی پس از برتری تیم‌اش برابر پرسپولیس اظهار کرد: امروز شاهد بازی جذاب،‌ پرهیجان و پرفراز و نشیبی بودیم که فکر می‌کنم هواداران از دیدن آن لذت بردند.

وی افزود: پس از مدت‌ها روز گذشته توانستیم تمرین خوبی را انجام بدهیم. ما از ابتدای سال سه روز تمرین را تعطیل کردیم و پس از آن کارهای بدنسازی و همینطور تاکتیکی را در دستور کار خودمان قرار دادیم.

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان در ادامه اضافه کرد: این برد متعلق به همه است و حاصل حمایت‌های هواداران، مسئولان شهر و تمام افراد آبادانی است. امروز از شانس ما پرسپولیس با تمام نفراتش مقابل ما قرار گرفت. این در حالی بود که ما یکی دو بازیکن مصدوم داشتیم. با این حال از کسب این پیروزی خوشحالیم که توانستیم عیدی خوبی به هوادارانمان بدهیم. من این برد را به هواداران دلشکسته آبادانی تقدیم می‌کنم.

وی ادامه داد: از لیگ تخت جمشید تا به حال چنین لیگ پرفشاری ندیده بودم. الان دیگر اینگونه نیست که به طور مثال سیاه‌جامگان با استقلال بازی کنند و از پیش‌ باخته باشد. تیم‌ها به یکدیگر نزدیک هستند. من هم به عشق مردم آبادان به اینجا آمدم و امیدوارم بتوانم امانتی که به من داده‌اند را در لیگ نگه دارم.

کریمی درباره اینکه با یکی از تماشاگران دچار درگیری شده بود هم گفت: آن تماشاگر کجاست؟ ما درگیر نشدیم. او آمد به من گفت که آب می‌خواهد من هم گفتم من که سقا نیستم. این همه مسئول کنار زمین ایستاده چرا به من می‌گویید. اگر چند لحظه بازی را نبینم و در جریان بازی اتفاقی رخ بدهد جان نیم میلیون آبادانی در خطر است.

وی درباره تعویض‌هایی که انجام داد هم گفت: بازیکن ما دچار مصدومیتی شده بود که نمی‌توانستیم آن را به همه نشان دهیم. به همین خاطر پیش من آمد و گفت که تعویض‌اش کنم. بهتر است دوستان هم در تصمیمات ما دخالتی نکنند.

سرمربی صنعت نفت آبادان درباره عملکرد مهاجم تیم‌اش و همچنین تاکتیک این تیم در دیدار مقابل پرسپولیس تصریح کرد: به نظرم محمد شادکام جزو بهترین بازیکنان میدان بود. ما با یک مهاجم بازی می‌کنیم و شادکام با وجود تنها بودنش هم بر روی زمین و هم در روی هوا تأثیرگذار بود. ما ابتدا با سیستم ۳-۴- ۳ بازی را آغاز کردیم و سپس برای گل نخوردن سیستممان را به ۵-۴-۱ تغییر دادیم. تمام بازیکنان هم زحمت کشیدند و من از آنها تشکر می‌کنم.

ارسال دیدگاه:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..