یکشنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۲۱ آوریل ۲۰۱۹
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

اندی ماری که بامداد امروز (چهارشنبه) در مسابقات اوپن رم در راند دوم شکست خورد، اعلام کرد خوب بازی نکرده و به دنبال تغییر نتیاجش است.
اندی ماری که بامداد امروز (چهارشنبه) در مسابقات اوپن رم در راند دوم شکست خورد، اعلام کرد خوب بازی نکرده و به دنبال تغییر نتیاجش است.

به‌ گزارش ‌امروز آنلاین ‌و ‌به نقل از یورو اسپورت، اندی ماری بامداد امروز (چهارشنبه) مقابل فابیو فوگنسینی ایتالیایی با نتیجه‌ دو بر صفر شکست خورد. نتایج دو ست این بازی ۶ – ۲ و ۶ – ۴ بود.

ماری در تورنمنت مادرید  نیز حذف زود هنگامی داشت. این‌ در حالی است که از هفته‌ آینده مسابقات اوپن فرانسه آغاز می‌شود. او درباره شکست‌های اخیرش گفت‌: خوب بازی نمی‌کنم. باید تلاش کنم و سعی کنم که این نتایج را تغییر بدهم. فکر می‌کنم می‌توانم این کار را انجام بدهم. باید خیلی سریع اقدام کنم زیرا تورنمنت‌های بسیار مهمی پیشنهاد دارم.

ماری درباره به خطر افتادن جایگاهش در رنکینگ جهانی نیز گفت‌: فکر نمی‌کنم جایگاهم تغییر کند اما در نشست در این باره از من سوال می‌شود.

این تنیسور اسکاتلندی ابراز امیدواری کرد در پاریس لندن خوب عمل کنند. او در این‌باره هم عنوان کرد: بعد از چند هفته‌ اخیر می‌دانم بسیاری فکر می‌کنند در مسابقات فرانسه شانسی ندارم. می‌دانم برای من آسان نخواهد بود. باید ۱۰ روز آینده را سخت کار کنم.

پنج باخت ماری در این فصل در مقابل بازیکنانی بوده است که رنکینگ بالایی نداشتند.

ارسال دیدگاه:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..