جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ ۲۲ ژوئن ۲۰۱۸
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

/جشن ملی، شادی و شور/

یکی از متغیرهای اساسی در افزایش امنیت ملی و رفع تهدیدات دشمنان، حضور حداکثری مردم پای صندوق‌های رأی است و نماد بارز رشد ملی، دانایی و استقلال ملت ایران به شمار می‌رود.
یکی از متغیرهای اساسی در افزایش امنیت ملی و رفع تهدیدات دشمنان، حضور حداکثری مردم پای صندوق‌های رأی است و نماد بارز رشد ملی، دانایی و استقلال ملت ایران به شمار می‌رود.

به گزارش امروز آنلاین، امروز جمعه ۲۹ اردیبهشت ۹۶، کارزار دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا کلید خورد و مردم ایران در آستانه یک امتحان ملی و بین المللی قرار گرفته‌اند چراکه چشم جهان به نتایج این انتخابات است.

نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی در این‌باره به ایسنا گفت: اگر خواهان کشوری آباد، آزاد، مستقل و پیشرفته با ارزش‌های معنوی هستیم هیچ راهی جز حضور حداکثری در انتخابات و حمایت از روندهای مثبت و دفاع از اداره کشور با روش‌های کارشناسانه نداریم.

محمد کاظمی افزود: در جهانی که رو به افراط‌گری است با اعتدال و عقلانیت و برنامه و دوری از ماجراجویی می‌توان کشور را از خطرات احتمالی مصون داشت.

وی اظهار کرد: پس از فراز و فرودهای فراوان و سخت و طاقت‌فرسا در انواع انتخاباتی که در چهار دهه گذشته برگزار شد هم مردم و هم جناح‌ها و شخصیت‌ها و دست‌اندرکاران و تصمیم‌گیران از پختگی بیشتری برخوردار شده‌اند و دموکراسی و مردم ‌سالاری آرام، آرام رو به تثبیت شدن است.

کاظمی با دعوت از مردم همیشه در صحنه ملایر برای حضور آگاهانه و باشکوه در انتخابات، این حضور را نشانه قدرت و پشتیبانی ملت از نظام و انقلاب دانست.

معاون استاندار و فرماندار ویژه ملایر نیز از بسیج ۳ هزار و ۵۰۰ نفر عوامل اجرایی در روز برگزاری انتخابات در سطح این شهرستان خبر داد و گفت: در این شهرستان ۲۱۴ شعبه أخذ رأی درنظر گرفته شده است.

عبدالعظیم رضایی ادامه داد: از این تعداد ۷۹ شعبه به صورت سیار و ۱۳۵ شبعه ثابت است و ۲۶۲ صندوق الکترونیکی نیز در جهت جمع آوری آرای مربوط به شورای اسلامی شهر پیش بینی شده است.

وی با بیان اینکه از ۲۵ فرآیند انتخابات ۲۳ فرآیند آن به صورت مکانیزه و الکترونیکی انجام خواهد شد، از آمادگی کامل هیئت‌های سه‌گانه و مجریان انتخابات برای برگزاری انتخاباتی باشکوه، سالم و ایمن در سطح شهرستان خبر داد.

رضایی خاطرنشان کرد: طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده هرکدام از شعب اخذ رأی بین ۲ تا ۵ صندوق الکترونیک خواهد داشت و هرکدام از این صندوق‌ها تا ۶۰۰ رأی را أخذ می کند.

فرماندار ملایر با تأکید بر اینکه رأی مردم، حق‌الناس است، از مجریان انتخابات و اعضای شعب أخذ رأی خواست تا در نهایت دقت و بی‌طرفی، امانتدار آرای مردم بوده و در چارچوب قانون رفتار کنند.

به گزارش ایسنا، امروز ایران برای جهانی شدن حماسه سیاسی‌اش نیازمند روحیات همان نوجوانان و جوانانی است که ۸ سال مقابل تهاجم دشمن تا بُن دندان مسلح عاشقانه سینه سپر کردند تا ایران، ایران بماند.

آماج گروه‌های مردمی، از همه اقشار، پیر و از کار افتاده، جوان و تازه نفس، زن و مردم ، تحصیلکرده و بی‌سواد، فقیر و غنی، پای صندوق‌های رأی م‌ آیند تا با اثر انگشتان خود مهر تأییدی بر پیکره این نظام مقدس بزنند و به جهانیان بفهمانند که این ملت همیشه در صحنه و رنج کشیده در کوران حوادث تاریخ و بدعهدی‌ها و ناجوانمردی‌های ابرقدرت‌های پوشالی ایستاده است.

ما همه می‌آییم تا ثابت کنیم ایرانی همیشه غیور و آزاده بوده و هست...
منبع: isna.ir

ارسال دیدگاه:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..