یکشنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۲۱ آوریل ۲۰۱۹
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

تنیسور روسی تایید کرد برای دریافت وایلد کارت مسابقات ویمبلدون تقاضا نخواهد داد و قصد دارد که در مسابقات انتخابی شرکت کند.
تنیسور روسی تایید کرد برای دریافت وایلد کارت مسابقات ویمبلدون تقاضا نخواهد داد و قصد دارد که در مسابقات انتخابی شرکت کند.

به‌ گزارش ‌امروز آنلاین و به نقل از Inside the games، ماریا شاراپووا که به دلیل محرومیت بر اثر مصرف ملدونیوم ۱۵ ماه محروم شده بود، دوباره به میادین باز گشته است. او وایلد کارت مسابقات مختلفی را دریافت کرد اما نتوانست برای مسابقات اوپن فرانسه اجازه حضور را کسب کند.

شاراپووا در حال‌ حاضر با توجه به شرایطی که در رنکینگ جهانی دارد، می‌تواند در مسابقات انتخابی ویمبلدون شرکت کند. او که تاکنون پنج بار قهرمان گرند اسلم شده است. قصد ندارد برای مسابقات ویمبلدون درخواست وایلد کارت بدهد.

اعتراضات زیادی به دادن وایلد کارت مسابقات به شاراپووا شده است. شاراپووا هنوز زمان برای درخواست دادن وایلد کارت ویمبلدون دارد. شاراپووا در بیانیه‌ای اعلام کرد: از آنجایی که بعد از این سه تورنمنت جایگاه بهتری در رنکینگ پیدا کردم، در مسابقات انتخابی ویمبلدون شرکت می‌کنم و درخواست وایلد کارت نیز نمی‌دهم.

مسابقات انتخابی ویمبلدون بین ۲۶ تا ۲۹ ژوئن (پنجم تا هشتم تیر ماه) برگزار می‌شود.

ارسال دیدگاه:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..