یکشنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۲۱ آوریل ۲۰۱۹
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

با پیروزی در راند اول مسابقات اوپن رم توانست جایگاه خود را در مسابقات انتخابی ویمبلدون تضمین کند.
با پیروزی در راند اول مسابقات اوپن رم توانست جایگاه خود را در مسابقات انتخابی ویمبلدون تضمین کند.

به‌ گزارش ‌امروز آنلاین ‌و ‌به نقل از یورو اسپورت، ماریا شاراپووا توانست در راند اول مسابقات اوپن رم کریستینا مک هیل آمریکایی را شکست بدهد. او برای شرکت در مسابقات اوپن رم، وایلد کارت دریافت کرده بود. او پانزده ماه به دلیل مصرف ملدونیوم محروم بود و بعد از این محرومیت، تاکنون در سه تورنمنت مختلف با وایلد کارت حضور یافته است.

شاراپووا باید جایگاه خود را در رنکینگ جهانی را به حدی برساند تا بتواند در مسابقات انتخابی تورنمنت‌های بزرگ شرکت کند. در صورتی که شاراپووا بتواند به نیمه نهایی مسابقات اوپن رم راه پیدا کند، به صورت اتوماتیک به مسابقات اصلی ویمبلدون راه می‌یابد.

شاراپووا در راند دوم با میرجانالوسی بارونی از کرواسی روبرو می‌شود. تنیسورهای زیادی به دادن وایلد کارت به شاراپووا برای تورنمنت‌های مختلف اعتراض کردند. یکی از معترضان سرسخت شاراپووا، اوژنر بوشار بوده است که او را در راند دوم مسابقات اوپن مادرید شکست داد. بوشار، شاراپووا را متقلب خوانده بود.

اندی ماری مرد شماره یک تنیس جهان نیز اخیرا اعلام کرده بود فروش بلیت و پوشش رسانه‌ای خبرهای مربوط به شاراپووا، دلیل دادن وایلد کارت مسابقات به او بوده است.

تکلیف وایلد کارت شاراپووا برای مسابقات اوپن فرانسه نیز امروز (سه‌شنبه) مشخص می‌شود.

ارسال دیدگاه:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..