چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ ۲۰ ژوئن ۲۰۱۸
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

دریافت ۱۰ گل در پانزده دقیقه پایانی بازی امتیازات زیادی را از تیم منصوریان در لیگ شانزدهم گرفته است.
دریافت ۱۰ گل در پانزده دقیقه پایانی بازی امتیازات زیادی را از تیم منصوریان در لیگ شانزدهم گرفته است.

به گزارش امروز آنلاین، استقلالی ها هر چند در ۱۵ دقیقه پایانی بیش از هر زمان دیگری در لیگ برتر گلزنی کرده اند اما تیم منصوریان در ۱۵ دقیقه پایانی بازی بیش از هر زمان دیگری دروازه ی خود را باز شده دیده است.

شاگردان منصوریان در دیدار برابر تراکتورسازی نیز عادت همیشگی خود را ترک نکردند و دقیقه ۸۷ باز هم روی یک غفلت و عدم رعایت شرح وظایف که جمع کردن توپ های سوم پشت محوطه جریمه بود، دروازه خود را باز شده دیدند.

گلی که استقلال برابر تراکتورسازی دریافت کرد، دهمین گلی بود که در این دقایق وارد دروازه آبی ها می شد که در این میان گل دقایق پایانی استقلال خوزستان در هفته دوم، دو گل نفت آبادان در  هفته سوم، گل تساوی گسترش فولاد در هفته یازدهم و گل استقلال خوزستان در هفته هفدهم در کنار گل محمد ابراهیمی از جمله گل هایی بودند که در این دقایق نتایج را برای استقلال عوض کردند.

آبی پوشان در این دیدار ها ۸ امتیاز را در دقایق پایانی از دست دادند تا بی دقتی و سهل انگاری آنها در ۱۵ دقیقه سرنوشت ساز بازی، ضرر بزرگی به تیم منصوریان بزند.

آبی پوشان در لیگ قهرمانان آسیا نیز برابر الاهلی در دقیقه ۸۸ بازی تساوی با ارزش خارج از خانه را با شکست عوض کردند تا این موضوع در آسیا نیز به ضرر آنها تمام شود.

 

ارسال دیدگاه:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..