یکشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۷ ۱۶ دسامبر ۲۰۱۸
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

موناکو شانس زیادی برای رسیدن به فینال لیگ قهرمانان دارد

ستاره پیشین تیم‌های فوتبال بارسلونا شک داریم که تیم سابقش بتواند رقیب دیرینه خود را در کورس قهرمانی لالیگا شکست دهد.
ستاره پیشین تیم‌های فوتبال بارسلونا شک داریم که تیم سابقش بتواند رقیب دیرینه خود را در کورس قهرمانی لالیگا شکست دهد.

به گزارش امروز آنلاین لودویک ژولی، مهاجم سابق تیم‌های فوتبال بارسلونا و موناکو که اکنون مدیر روابط عمومی باشگاه موناکو است، اعتراف کرد که بعید می‌داند بارسایی‌ها فردا شب در دومین ال‌کلاسیکوی فصل جاری بتوانند رئال مادرید را در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو شکست دهند.

ژولی که سه فصل در بارسلونا بازی کرد و با این تیم قهرمان لیگ قهرمانان هم شد، اظهار داشت: بارسلونا در حال حاضر اوضاع و احوال خوبی ندارد و با اینکه دوست دارم در ال‌کلاسیکو پیروز شود، فکر می‌کنم که کارش برای محقق کردن این هدف بسیار سخت خواهد بود. ال‌کلاسیکو از آن بازی‌هایی است که هر بازیکنی رؤیای حضور در آن را دارد. این بهترین بازی دنیاست و می تواند به بارسلونا برای بازگشت به مسیر قهرمانی کمک کند هرچند که من شک دارم این اتفاق رخ دهد. در این ال‌کلاسیکو قطعاً رئال مادرید شانس بیشتری برای پیروزی دارد اما من دوست دارم که بارسلونا برنده شود.

ژولی ۴۰ ساله در ادامه درباره قرعه موناکو در لیگ قهرمانان اروپا که باید با یوونتوس روبه‌رو شود هم تأکید کرد: در لیگ قهرمانان ما یک رؤیا را دنبال می‌کنیم و امیدواریم که کارمان پایان خوشی داشته باشد. می‌دانیم که روبه‌رو شدن با حریفی مانند یوونتوس چقدر سخت است اما شانس‌مان برای رسیدن به فینال بسیار زیاد است. به نظر من چهار تیم برتر رقابت‌ها به نیمه نهایی اه پیدا کرده‌اند و ما هم مطمئنیم که شانس زیادی برای رسیدن به فینال داریم. تیم ما تیمی با استعداد است و می‌خواهد از این مرحله هم صعود کند. قطعاً همه انتظار دارند که فینال میان یووه و رئال یاشد اما ما تا آخرین لحظه می‌جنگیم تا مطمئن شویم که چنین اتفاقی نخواهد افتاد.

ارسال دیدگاه:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..