پنج شنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۷ ۱۸ اکتبر ۲۰۱۸
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

با اعلام نتایج رسمی پنجمین دوره انتخابات شورای شهر تهران، جلال ملکی که به عنوان سخنگوی لیست اصولگرایان از ورود به شورای پنجم جا ماند، به آتش‌نشانی تهران بازگشت تا دوباره سخنگوی این سازمان را برعهده بگیرد.
با اعلام نتایج رسمی پنجمین دوره انتخابات شورای شهر تهران، جلال ملکی که به عنوان سخنگوی لیست اصولگرایان از ورود به شورای پنجم جا ماند، به آتش‌نشانی تهران بازگشت تا دوباره سخنگوی این سازمان را برعهده بگیرد.

به گزارش امروز آنلاین، سال ۹۱ بود که آتش‌نشانی تهران صاحب سخنگو شد و جلال ملکی به‌عنوان نخستین سخنگو در این سازمان فعالیت خود را آغاز کرد، او در آن ایام گرچه بارها در شبکه‌های مختلف صداوسیما حاضر شده و با رسانه‌های مختلفی نیز گفت‌وگو داشت اما پنج‌سال بعد و با ریزش ساختمان پلاسکو به شهرت رسید. سخنگویی با ظاهری عملیاتی و همیشه حاضر که لحظه‌به لحظه اخبار ریزش پلاسکو را به مردم اطلاع می‌داد و خستگی‌ناپذیری از ویژگی‌هایی بود که عمده مخاطبان اخبار پلاسکو جزو ویژگی‌های وی می‌دانستند.

اما هنوز آواربرداری پلاسکو به پایان نرسیده بود که روزنامه‌ای نزدیک به محمدباقر قالیباف با انتشار عکس وی در تمام صفحه اول خود تیتر «جلال آل ایثار» را برای ملکی انتخاب کرد و همزمان چند حساب کاربری با دنبال کنندگان چند هزار نفری در اینستاگرام نیز به نام وی آغاز به کار کرد. حساب‌هایی که البته از سوی ملکی تکذیب شد اما همین اقدامات شائبه نامزدی وی در انتخابات شورای شهر را پررنگ کرد.

ملکی البته بدون آنکه پاسخ قطعی به شایعات بدهد گفته بود که فعلا قصد فکر کردن به این موضوعات را ندارد اما در ساعات اولیه آخرین روز ثبت‌نام از داوطلبان انتخابات شورای شهر در فرمانداری تهران حاضر شد و برای انتخابات پنجمین دوره شورای اسلامی شهر و روستا ثبت‌نام کرد.


با اعلام اسامی تایید صلاحیت‌شدگان شورای شهر، زمزمه‌هایی از قرارگرفتن نام جلال ملکی در لیست اصولگرایان و حامیان قالیباف که عنوان خدمت را برایش انتخاب کرده بودند، به گوش رسید و چند روز بعد رسما این موارد تایید و نه تنها نام ملکی در لیست خدمت در کنار افرادی چون مهدی چمران، سردار طلایی، الهه راستگو، علیرضا دبیر و... قرار گرفت بلکه سخنگوی آتش‌نشانی تهران به عنوان غیرسیاسی‌ترین عضو لیست به‌عنوان سخنگوی لیست خدمت انتخاب شد.

آغاز تبلیغات انتخاباتی نامزدهای شورای شهر اما اقدامات آقای سخنگو در آتش‌نشانی را کم‌رنگ تر کرد و کاظم هاشم آبادی به‌عنوان سخنگوی آتش‌نشانی تهران معرفی شد. اما دوران سخنگویی هاشم‌آبادی چند روز بیشتر طول نکشید و با اعلام رسمی نتایج انتخابات شورای شهر و ورود تمامی ۲۱ عضو فهرست اصلاح‌طلبان به شورای شهر تهران، ملکی که از ورود به بهشت جا ماند، دوباره به آتش‌نشانی تهران بازگشت تا همچنان سخنگو باقی بماند.

منبع: isna.ir

ارسال دیدگاه:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..