پنج شنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ ۲۴ مه ۲۰۱۸
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

قاضی عسکر:

نماینده ولی فقیه در امورحج گفت: تمامی کارگزاران و عوامل اجرایی با اطمینان کامل برای برگزاری حج آرام و عزتمند در تلاش هستند.
نماینده ولی فقیه در امورحج گفت: تمامی کارگزاران و عوامل اجرایی با اطمینان کامل برای برگزاری حج آرام و عزتمند در تلاش هستند.

به گزارش امروز آنلاین، حجت الاسلام والمسلمین سیدعلی قاضی عسکر با اشاره به اینکه امور اجرایی حج امسال روال طبیعی دارد، تاکید کرد: همه دست اندرکاران حوزه حج در تلاش هستند این مناسک معنوی آرام و عزتمند برگزار شود.

وی درنشست شورای برنامه ریزی و هماهنگی بعثه مقام معظم رهبری و سازمان حج و زیارت با اشاره به سفر رییس این سازمان به عربستان ابراز امیدواری کرد که مذاکرات حمید محمدی با وزیرحج عربستان مثبت و به آرامش بخشی بیشتر در فضای جامعه و میان زائران منجر شود.

سرپرست زائران ایرانی خانه خدا تاکید کرد: در این سفر توافقات قبلی مرور و نکات مورد نظرما که به تسهیل بیشتر کارها منجر می شود با طرف سعودی مطرح خواهد شد.

قاضی عسکر با بیان اینکه در همه حوزه های اجرایی از جمله حمل و نقل، اسکان، تغذیه و تدارکات روال طبیعی کارها ادامه دارد، تصریح کرد: تلاش تمامی عوامل اجرایی و ستادی و غیره برگزاری یک حج آرام و عزتمند است.

همچنین دراین نشست گزارشی از آخرین هماهنگی ها و اقدامات در حوزه های حمل و نقل هوایی، صدور روادید الکترونیکی و اعزام عوامل اجرایی عنوان کردند.

مشکلات موجود در اعزام، اسکان، تغذیه، بهداشت هتل ها و بازگشت زائران عتبات عالیات از دیگر موارد مطرح شده در این جلسه بود.

منبع: irna.ir

ارسال دیدگاه:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..