یکشنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۲۱ آوریل ۲۰۱۹
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

سرمربی تیم‌ ‌ملی آلمان اعلام کرد شاگردان جوانش تشنه فتح جام هستند.
سرمربی تیم‌ ‌ملی آلمان اعلام کرد شاگردان جوانش تشنه فتح جام هستند.

به‌ گزارش ‌امروز آنلاین، آلمان پنج‌شنبه شب در نیمه نهایی جام کنفدراسیون‌ها ۲۰۱۷ روسیه توانست به راحتی چهار بر یک مکزیک را شکست دهد و به فینال این رقابت‌ها صعود کند. یواخیم لوو پس از این دیدار گفت‌: بازی سختی بود چون مکزیک از لحاظ تکنیکی تیم خیلی قوی است. آن‌ها همیشه می‌خواهند بازی خود را به نمایش بگذارند و ما نیز از ابتدا می خواستیم مانع‌شان شویم و توانسیتم این کار را انجام دهیم. بازی خیلی خوبی را در نیمه نهایی به نمایش گذاشتیم.

سرمربی تیم‌ ‌ملی آلمان افزود: می‌خواستیم مالکیت توپ را در اختیار داشته باشیم و حمله کنیم. به همین خاطر بازی خودمان را ارائه کردیم و توانستیم در دقایق ابتدایی دو گل به ثمر برسانیم. این گل‌ها بر روند بازی تاثیر گذاشت و توانستیم راحت‌تر به کار خود ادامه دهیم.

آلمان در این بازی‌ها با تیم دوم خود شرکت کرده است. ستاره‌های بزرگ این تیم در این بازی‌ها حضور ندارند اما توانستند فینالیست شوند. لوو در این رابطه اظهار کرد: دوست داشتیم به فینال صعود کنیم اما در ابتدای رقابت‌ها هدفمان این نبود. هیچ کس تصور نمی‌کرد با چنین تیمی به دیدار نهایی برسیم. شگفت‌زده هستیم. شاگردان جوانم تشنه قهرمانی هستند. آن‌ها می‌خواهند جزیی از این تیم‌ ‌ملی اصلی باشند. آن‌ها می‌توانند در جام جهانی نیز بازی کنند.

آلمان یک‌شنبه هفته‌ آینده (یازدهم تیر ) در دیدار نهایی در سن پترزبورگ به مصاف شیلی می‌رود.

منبع: isna.ir

ارسال دیدگاه:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..