شنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۷ ۲۱ ژوئیه ۲۰۱۸
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

کمپانی آمازون که اخیرا شدیدا سرویس ویدیو پرایم خود را گسترش داده و محتوای اوریجینال بیشتری می سازد، حالا می خواهد داستان آخر الزمانی دو نویسنده محبوب و پرفروش را سریال کند.
کمپانی آمازون که اخیرا شدیدا سرویس ویدیو پرایم خود را گسترش داده و محتوای اوریجینال بیشتری می سازد، حالا می خواهد داستان آخر الزمانی دو نویسنده محبوب و پرفروش را سریال کند.
کمپانی آمازون که اخیرا شدیدا سرویس ویدیو پرایم خود را گسترش داده و محتوای اوریجینال بیشتری می سازد، حالا می خواهد داستان آخر الزمانی دو نویسنده محبوب و پرفروش را سریال کند.
 به نقل از ورایتی، مایکل شین و دیوید تننت انتخاب شده اند تا نقش های اصلی اقتباس سریالی کمپانی آمازون از کتاب «نشان های خوب» نوشته نیل گایمن و تری پرچت را بازی کنند.
داستان این سریال در سال ۲۰۱۸ و در حالی به وقوع می پیوندد که آخر الزمانی در حال رخ دادن است و انسان آماده قضاوت نهایی می شود. اما آزیرافیل که یک فرشته است و کراولی که یک اهریمن است، خیلی مشتاق به پایان رسیدن دنیا نیستند و به نظر نمی رسد که آن ها بتوانند ضدمسیح را پیدا کنند.
آمازون رمان «نشان های خوب» را سریال می کند
شین نقش آزیرافیل را بازی خواهد کرد و تننت هم در نقش کراولی ظاهر خواهد شد. این سریال شامل شش اپیزود یک ساعته خواهد بود. آمازون هنوز نظری رسمی در مورد این سریال نداده است.
شین اخیرا در سریال درام «Masters of Sex» ساخت شبکه شوتایم نقش اصلی را ایفا کرد. این سریال پس از چهار فصل در ماه نوامبر به کار خود در این شبکه کابلی پایان داد. شین در طی مسیر حرفه ای کاری خود عمدتا در صنعت سینما فعالیت کرده و تا به حال در فیلم هایی مثل «فراست/نیکسون»، «مسافران»، دو فیلم «دنیای زیرزمینی» و «دنیای زیرزمینی: ظهور لایکلان ها» و همچنین «گرگ و میش: شکستن طلوع» نقش آفرینی کرده است.
شین در بیانیه ای برای ورایتی گفت: «من نخستین بار رمان «نشان های خوب» را در دوران نوجوانی خواندم و از همان موقع تا به حال یکی از داستان های محبوبم باقی مانده است. اگر راستش را بخواهم بگویم، این که حالا می توانم بخشی از تیمی باشم که مسئولیت زنده کردن این داستان را روی پرده کوچک بر عهده دارد، تا حدودی مثل رویایی می ماند که به حقیقت پیوسته است. اینکه می توانم کنار نیل کار کنم، که از نظر من یکی از بزرگترین داستان سرایان تاریخ است، حقیقتا برای هیجان انگیز است. و درست مثل بقیه دنیا، من یکی از هواداران بزرگ دیوید هستم بنابراین از این فرصت تمام استفاده را می برم که می توانم این پروژه را در کنار او انجام بدهم.»
بعد از آخرین نقش آفرینی اش در سریال شبکه شوتایم، شین دیگر در پروژه ای دیده نشده بود. دلیلش هم این است که سال گذشته او اعلام کرده بود می خواهد با تمام وجود وارد عرصه سیاست بشود. در مصاحبه ای با ساندی تایمز، او گفته بود می خواهد از طریق سازمان دهی مردمی در شهر محبوبش یعنی پورت تالبوت واقع در ولز مبارزه با ظهور «راست پوپولیست افراطی» را آغاز کند که در فرانسه، اتریش، لهستان، مجارستان، هلند، بریتانیا و ایالات متحده مشهود است و بعد ببیند چه اتفاقی می افتد.
در آن زمان، او اضافه کرده بود که «معنی اش این است که به عنوان یک بازیگر کمتر کار خواهم کرد و احتمالش وجود دارد که کامل کناره گیری کنم.»
تصمیم شین برای فاصله گرفتن از بازیگری حداقل برای مدتی به این دلیل بود که «درست همانطور که در دهه ۱۹۳۰ باید جلوی نازی ها در آلمان گرفته می شد» باید جلوی پوپولیسم راستی و ترامپ هم گرفته شود. «باید جلوی این حرکتی که رو به رشد است گرفته شود اما پیش از آن باید آن را درک کرد» و به همین خاطر می خواست در درجه مردمی کار کند.
تننت به خاطر ایفای نقش «دکتر هو» در سه فصل و ۹ اپیزود ویژه از این سریال قدیمی و معروف بسیار شناخته شده است. از دیگر نقش های قابل توجه او می توان به نقش شخصیت منفی کیل گرِیو در فصل اول از سریال «جسیکا جونز» محصول همکاری مارول و نت فلیکس، نقش الک هاردی در سریال بسیار خوش نقد «برادچرچ» و نقش بارتی کراوچ جونیور در فیلم «هری پاتر و جام آـش» اشاره کرد.
«نشان های خوب» نخستین رمان گایمن بود که در همکاری با پرچت نوشته شد که در سال ۲۰۱۵ چشم از جهان فروبست. مدتی پیش قرار بود تری گیلیام روی صندلی کارگردانی اقتباسی سینمایی از این رمان بنشیند. این جدیدترین پروژه تلویزیونی گایمن در سال های اخیر است. شبکه فاکس سریال «لوسیفر» را در سال ۲۰۱۵ با اقتباس از مجموعه کمیک های «سرگیجه» نوشته گایمن روی آنتن برد. اوایل امسال هم شبکه استارز فصل اول سریال «خدایان آمریکایی» را پخش کرد که با اقتباس از کتاب همنام گایمن ساخته شده است.
«نشان های خوب» در همراهی بی بی سی استودیوز و ناراتیویا تهیه می شود که کمپانی تهیه متعلق به ریانا، دختر پرچت است. کمپانی بلنک کورپوریشن هم در همکاری با بازوی بین المللی بی بی سی بریا آمازون پرایم ویدیو تهیه کنندگی این سریال را انجام می دهد. گایمن، کارولین اسکینر و کریس ساسمن برای بی بی سی استودیوز تهیه کنندگی اجرایی سریال را انجام می دهند و راب ویلکینز و راب براون از طریق ناراتیویا تهیه کنندگان اجرایی هستند.
گایمن هر شش اپیزود از این سریال را از رمان برای سریال اقتباس کرده و فیلمنامه اش را نوشته و در عین حال به عنوان شورانر در آن حضور خواهد داشت. بعد از پخش شدن اختصاصی در سرویس آمازون پرایم ویدیو، این سریال در بریتانیا از شبکه بی بی سی هم روی آنتن می رود. بازوی بین المللی بی بی سی هم مسئولیت اداره کردن حقوق رسمی بین المللی این پروژه را در دست دارد.

منبع: روزنامه بانی فیلم

ارسال دیدگاه:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..