سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ ۲۲ مه ۲۰۱۸
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

سرمربی پرسپولیس گفت: بازی محکم و سختی بود و همانطور که پیش بینی می کردم آنها باید خیلی محکم بازی می کردند.
سرمربی پرسپولیس گفت: بازی محکم و سختی بود و همانطور که پیش بینی می کردم آنها باید خیلی محکم بازی می کردند.

به گزارش امروز آنلاین، برانکو ایوانکوویچ پس از تساوی یک به یک شامگاه چهارشنبه پرسپولیس برابر سیاه جامگان به خبرنگاران حاضر در سالن کنفرانس ورزشگاه آزادی گفت: می دانستم بازی سختی پیش رو داشتیم و باید بگویم یکی از بازی های سخت‌مان را پشت سر گذاشتیم.

سرمربی سرخپوشان ادامه داد: شاهد قانون قدیمی فوتبال بودم. تیمی که نتواند از شانس خود استفاده کند، مجازات می شود. معمولا اینجور بازی ها را هم باید باخت اما ما مساوی کردیم.

وی افزود: بیش از حد شانس گل داشتیم و آنها را راحت از دست دادیم. احتمالا بخشی از تمرکزمان به خاطر بازی با الاهلی به هم ریخته بود. متاسفم که نتوانستیم به هوادارانمان برد را هدیه کنیم. لیگ سختی داریم و از این نتایج شاهد خواهیم بود. نباید به هر حال دو امتیاز را از دست می دادیم.

وی درباره داوری بازی اظهار داشت: ما دلایل زیادی داریم بابت نارضایتی از داور بازی. خیلی صحنه ها بود که ما نیاز داشتیم داور دقت می کرد. باید بازی را دوباره ببینیم اما بعضی از صحنه ها را می توان از داخل هواپیما هم دید.

برانکو درباره اینکه بازیکنانش بی دقتی به خرج دادند اظهار داشت: به نظرم گل علیپور درست بود اما این اتفاق در اینجا برایمان آفساید گرفته شد. من نمی دانم چرا باید قوی تر از داور باشیم. داور تمام وظایفش را عمل کرد و من حرفی در این باره ندارم.

می دادیم.

منبع: mehrnews.com

ارسال دیدگاه:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..