دوشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۷ ۱۶ ژوئیه ۲۰۱۸
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

واتفورد 3-3 لیورپول

دیدار تیم های واتفورد و لیورپول لحظاتی پیش با نتیجه تساوی ۳-۳ خاتمه یافت در حالی که قرمزها تا دقیقه ۹۳ از میزبان خود پیش بودند.
دیدار تیم های واتفورد و لیورپول لحظاتی پیش با نتیجه تساوی ۳-۳ خاتمه یافت در حالی که قرمزها تا دقیقه ۹۳ از میزبان خود پیش بودند.

به گزارش امروز آنلاین، بازیکنان لیورپول که روز گذشته خبر درخواست جدایی کوتینیو را شنیده بودند، با روحیه ای نه چندان مناسب برابر واتفورد صف آرایی کردند تا اولین بازی فصل خود را انجام دهند. در سوی مقابل واتفورد با مربی پرتغالی جدید خود «مارکوس سیلوا» قصد داشت فصل را در حضور تماشاگرانش برابر لیورپول قدرتمند به بهترین شکل شروع کند.

بازی با برتری محسوب واتفورد میزبان شروع شد و لیورپول در دقاق ابتدایی ناهماهنگ و کند نشان می داد.

پس از یکی دو حمله نه چندان جدی، واتفورد دقیقه ۹ به گل رسید.

میزبان در یک صحنه جدی و با دخالت گلر لیورپول صاحب یک ضربه کرنر شد. هولباس ضربه را ارسال کرد و این اوکاکا بود که در دهانه دروازه و بدون هیچ مزاحمی موفق شد قفل دروازه لیورپول را با یک ضربه سر باز کند.

قرمزها پس از پذیرش این گل یکپارچه حمله شدند ولی دفاع منسجم واتفورد اجازه نمی داد آنها به گل برسند.

حملات لیورپول دقیقه ۲۹ نتیجه داد و مانه موفق شد کار را به تساوی بکشاند.

حرکت در پشت محوطه جریمه از خود مانه شروع شد. مانه ابتدا توپ را به موره نو پاس داد و سپس این بازیکن، امره جان را روی خط محوطه صاحب توپ کرد تا هافبک آلمانی با پاس دقیق خود مانه را که از کمند مدافعان گریخته بود، با گلر واتفورد تک به تک کند. ضربه دقیق مانه به گوشه مخالف دروازه نشست تا همه چیز مساوی شود.

این گل تنها ۳ دقیقه دوام داشت و میزبان بازهم پیش افتاد. این بار دوکوره بود که روی تعلل مدافعان لیورپول و اشتباه آرنولد در دفع توپ از روی شش قدم دروازه خالی را گشود.

محمد صلاح دقیقه ۴۲ در مصاف تک به تک این فرصت را داشت تا کار را به تساوی بکشاند اما ضربه او که با نوک پا نواخته شد بود، به بالای دروازه رفت تا نیمه اول با شکست ۲-۱ لیورپول به اتمام برسد.

لیورپول نیمه دوم را طوفانی آغاز کرد و پس از یکی دو موقعیت خوب، دقیقه ۵۵ به گل تساومی رسید.

محمد صلاح با خطای گلر واتفورد درون محوطه جریمه سرنگون شد تا فیرمینو این پنالتی را به گل دوم و تساوی بخش لیورپول بدل کند.

سه دقیقه بعد لیورپول به گل سوم هم رسید.

پاس عمقی لوورن به فبرمینو رسید و او که از کمند آفساید گریخته بود، با یک پاس روی پا، صلاح را در دهانه دروازه صاحب توپ کرد تا مهاجم مصری گل سوم قرمزها را به ثمر برساند.

لیورپول کماکان تیم برتر میدان بود و در چند موقعیت دیگر هم می توانست به گل برسد. ضربه سری که ماتیپ به تیر دروازه کوبید یا شوت های صلاح و امره جان که با واکنش های عجیب گلر واتفورد ره به دروازه پیدا نکردند.

واتفورد در دقایق پایانی فشار زیادی روی دروازه لیورپول وارد کرد و سرانجام دقیقه ۹۳ و بازهم روی یک ضربه کرنر به گل تساوی بخش خود دست یافت. روی این گل دفع ناقص مینیوله نقشی مستقیم داشت. این گل البته در شرایط مشکوک به آفساید به ثمر رسید.

در نهایت این بازی جذاب با تساوی ۳-۳ به اتمام رسید و دو تیم امتیازات را تقسیم کردند.

منبع: varzesh3.com

ارسال دیدگاه:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..