دوشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۷ ۱۶ ژوئیه ۲۰۱۸
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

هافبک آبی‌ها در راه ستاره‌های دهه 60 و 70

ستاره جوان استقلال خیلی زود به یک بازیکن محبوب در این تیم تبدیل شده است، بازیکنی که خیلی ها انتظار آمدن او به بازی را می کشند.
ستاره جوان استقلال خیلی زود به یک بازیکن محبوب در این تیم تبدیل شده است، بازیکنی که خیلی ها انتظار آمدن او به بازی را می کشند.

به گزارش امروز آنلاین، مهدی قائدی در بازی با صنعت نفت آبادان با حکم کمیته انضباطی محروم بود اما در بازی با استقلال خوزستان در هفته دوم لیگ برتر در دقیقه ۶۳  وارد زمین شد و همان ۲۷ دقیقه کافی بود تا قلب میلیون ها استقلالی ها تسخیر کند.

مهدی قائدی در بازی با استقلال خوزستان آنقدر بازیکن مستعدی نشان داد که زمانی که منصوریان می خواست او را در دقیقه ۶۷ بازی با تراکتورسازی وارد زمین کند کل استادیوم یک صدا تشویقش می کردند.

اما دلیل محبوبیت زود هنگام قائدی چیست و چرا بازیکنی که مثل جابر انصاری که در دو سال گذشته گل های حساسی برای تیمش زده وقتی می خواهد وارد زمین شود با چنین واکنشی از سوی هواداران روبرو نمی شود؟

دلیل این موضوع را  شاید بتواند در خصوصیات فیزیکی قائدی جستجو کرد، بازیکنی که با جثه کوچک خود از تمام بازیکنان داخل زمین متمایز است. اساسا در فوتبال دنیا و به خصوص ایران بازیکنان کوتاه قامت که از تکنیک بالایی  برخوردار هستند خیلی زود در بین هواداران محبوب می شوند چرا که سبک بازی آنها آدرنالین خون هواداران را به سرعت بالا می برد.

شاید بهترین نمونه این موضوع در فوتبال دنیا لیونل مسی و ماردونا باشد، بازیکنانی که با وجود قد کوتاه توانایی بالایی در از پیش رو برداشتن بازیکن حریف دارند و خیلی زود قلب هواداران را تسخیر می کنند.

اما نمونه بارز این موضوع در فوتبال ایران شاید حسن روشن در استقلال و یا خدادعزیزی در فوتبال ایران باشند، بازیکنانی کوتاه قامت و تکنیکی که با هر حرکتشان سکوهای استادیوم را نیم خیز می کردند.

شاید دلیل محبوبیت مهدی قائدی در بین هواداران استقلال همین خصوصیاتش باشد، بازیکنی که در فوتبال ایران سال ها نظیر آن را نداشتیم، بازیکنی که با تکنیک بالایش می تواند در یک لحظه جریان بازی را به طور کلی تغییر بدهد.

منبع: varzesh3.com

ارسال دیدگاه:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..