دوشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۷ ۲۱ ژانویه ۲۰۱۹
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

طغیان سپیدرود، جنوبی‌ها را غرق کرد؛

سپیدرودی ها در حالی که برای رسیدن به آرامش نیاز به سه امتیاز این دیدار داشتند توانستند با دو گل زودهنگام برابر صنعت نفت به برتری برسند.
سپیدرودی ها در حالی که برای رسیدن به آرامش نیاز به سه امتیاز این دیدار داشتند توانستند با دو گل زودهنگام برابر صنعت نفت به برتری برسند.

به گزارش امروز آنلاین، شاگردان علی نظرمحمدی پس از شکست در تنها دیدار جام حذفی در این بازی به دنبال کسب سه امتیاز هستند تا بتوانند بازهم اوضاع خود را در جدول رده بندی رو به راه کنند. در طرف مقابل نفتی های آبادان که وضعیت مساعدی دارند در این بازی از جنوب به شمال کشور آمدند تا بتوانند به نتایج خوب خود در لیگ هفدهم ادامه دهند.

هفته ششم لیگ هفدهم، پنجشنبه ۲۳/۰۶/۹۶، ساعت ۱۸:۴۵، ورزشگاه عضدی رشت

داور: موعود بنیادی فر          کمک ها: محمد عطایی،  بابک عباسقلی زاده


اخطار:

علی دهقان (۴۱)- حسین کعبی(۶۶)- پویا نزهتی(۲+۹۰) از سپیدرود

لوسیانو پریرا (۳۱) از نفت آبادن


سپیدرود رشت:

سیدمحمد حسینی، احمد آهی، میثم تهی‌دست، حسین کعبی، مهرداد جماعتی، امید سام‌کن، میثم فردوسی، علی دهقان(۷۰ میعاد یزدانی)، پویا نزهتی، حسین ابراهیمی(۷۲ شهاب کرمی) و میلاد قربانزاده(۸۷ محمدرضا الماسخاله)

سرمربی: علی نظرمحمدی


صنعت نفت آبادان:

داوود نوشی‌صوفیانی، علی عبدالله‌زاده، مرتضی اسدی، محسن حمیدی، مسعود ابراهیم‌زاده، مگنو باتیستا، آگوستو سزار، کرار جاسم، محمد شادکام، محمدامین درویشی(۴۶ محمدزبیر نیک نفس) و لوسیانو پریرا

سرمربی: فراز کمالوند

شرح گل‌ها:

سپیدرود ۱ صنعت نفت ۰(دقیقه ۷، حسین ابراهیمی): تیم میزبان خیلی زود توانست دروازه حریف خود را باز کند، سزخ پوشان که اولین حملات خود را روی دروازه حریف تدارک می دیدند توانستند یک ضربه پنالتی به دست بیاورند تا حسین ابراهیمی این توپ را به زیبایی گوشه دروازه حریف بزند.

سپیدرود ۲ صنعت نفت ۰(دقیقه ۱۵، پویا نزهتی): سپیدرودی ها یک بار دیگر توانستند به گل برسند و در حالی که دقایق بازی به پانزده دقیقه ابتدایی رسیده بود پاس دیدنی حسین ابراهیمی به نزهتی رسید و او نیز با یک مهار عالی توپ را پیش انداخت و با ضربه ای محکم و دقیق برای دومین بار دروازه حریف را باز کرد.

دقایق حساس

دقیقه ۱۶ – حرکت عمقی مهاجمان صنعت نفت در بین مدافعان میزبان توپ را به درویشی رساند و در حالی که وی با گلر سپیدرود تک به تک شده نتوانست از فرصت خود استفاده کند و واکنش دیدنی حسینی مانع از گل شدن این توپ شد.

دقیقه ۲۳ – یک موقعیت فوق العاده دیگر برای صنعت نفتی ها به دست آمد اما بازهم این حسینی بود که توانست در موقعیت تک به تک فرصت را از آگوستو سزار برباید.

دقیقه ۲۶ – یک شوت دیگر از سوی تیم مهمان دروازه شمالی ها را با خطر مواجه ساخت اما باز هم دروازه این تیم توانست از پس ضربه حریف بربیاید.

دقیقه ۳۰ – صنعت نفتی ها نتوانستند از بهترین موقعیت خود استفاده کنند و در حالی که سپیدرودی ها به پنالتی گرفته شده برای حریف معترض بودند جاسم کرار پشت توپ ایستاد و ضربه خود را زد اما بازهم دروازه بان موفق سپیدرودی ها از پس این ضربه برآمد و توانست پنالتی کرار را مهار کند. ضربه ای از خطای آهی روی کرار به دست آمده بود.

دقیقه ۳۸ – شوت راه دور صنعت نفتی ها با واکنش زیبای حسینی مهار شد و راهی به دروازه سپیدرود نیافت.

دقیقه ۵۵ – شوت محکم آگوستو سزار از درون محوطه جریمه دروازه سپیدرودی ها را به شدت تهدید کرد اما کعبی توانست این موقعیت فوق العاده از روی خط دروازه برگرداند.

دقیقه ۱+۹۰ – شوت محکم حمیدی از درون محوطه جریمه با واکنش خوب حسینی باز هم راهی به دروازه سپیدرودی ها نیافت.

دقیقه ۴+۹۰ – ضربه قیچی برگردان محمد شادکام با فاصله کمی از کنار دروازه تیم میزبان به بیرون رفت.

منبع: varzesh3.com

ارسال دیدگاه:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..