چهارشنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۷ ۱۹ سپتامبر ۲۰۱۸
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

فیلم سینمایی «نگار» جدیدترین ساخته سینمایی رامبد جوان که از پانزدهم شهریور ماه به نمایش درآمده، به تازگی توانسته فروش خود را به رقم یک میلیارد تومان برساند.
فیلم سینمایی «نگار» جدیدترین ساخته سینمایی رامبد جوان که از پانزدهم شهریور ماه به نمایش درآمده، به تازگی توانسته فروش خود را به رقم یک میلیارد تومان برساند.
 فیلم سینمایی «نگار» جدیدترین ساخته سینمایی رامبد جوان که از پانزدهم شهریور ماه به نمایش درآمده، به تازگی توانسته فروش خود را به رقم یک میلیارد تومان برساند. فیلم رامبد جوان برای اولین بار در سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر به نمایش درآمد و سیمرغ بلورین بهترین موسیقی متن را به خود اختصاص داد.
«نگار» بعد از دو هفته میلیاردی شد

فیلم سینمایی «نگار» با بازی نگار جواهریان، مانی حقیقی، محمدرضا فروتن، آتیلا پسیانی، افسانه بایگان و... آخرین ساخته سینمایی رامبد جوان است که بعد از گذشت ۱۳ روز اکران نسبت به سایر فیلم‌های روی پرده به فروش قابل قبولی دست یافته است.

فروش این فیلم که نسبت به برخی از فیلم‌های روی پرده سالن‌های کمتری دارد به تازگی از مرز یک میلیارد تومان عبور کند و طبق اعلام سایت سینما تیکت، به دومین فیلم پرفروش جدول هفتگی سینمای ایران تبدیل شود.

رامبد جوان پس از آغاز نمایش فیلم «نگار» در سینماهای کشور از ساخت فیلم جدید خود خبر داد و اعلام کرد به دلیل ساخت این فیلم سینمایی مشخص نیست چه زمانی تولید فصل جدید برنامه «خندوانه» را آغاز کند.

جوان پیش از «نگار» سه فیلم کمدی «اسپاگتی در هشت دقیقه»، «پسر آدم دختر حوا» و «ورود آقایان ممنوع» را جلوی دوربین برده بود که هر کدام در زمان خود با فروش قابل قبولی در گیشه سینماها روبرو شدند.

منبع: آی‌سینما

ارسال دیدگاه:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..