سه شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۷ ۱۴ اوت ۲۰۱۸
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

سرمربی سپاهان دیدار تیمش برابر پرسپولیس را یکی از بهترین بازی‌های تیمش توصیف کرد.
سرمربی سپاهان دیدار تیمش برابر پرسپولیس را یکی از بهترین بازی‌های تیمش توصیف کرد.

به گزارش امروز آنلاین، بعد از تساوی ۲ بر ۲ سپاهان برابر پرسپولیس، زلاتکو کرانچار در نشست خبری حاضر شد و گفت: احساس رضایت می‌کنم. از کیفیت بازی هر دو تیم راضی هستم. تیم حریف تمام تلاش و توان خود را به کار گرفت و ثابت کرد که یکی از بهترین تیم‌های حال حاضر ایران است. بازیکنان ما در سطح وظایفی که توزیع کردیم بازی کردند. این یکی از بهترین بازی‌های ما در طول فصل بود و اگر این روند را ادامه دهیم قطعا به نتایج قابل قبولی می‌رسیم.

او در واکنش به این که تنها در ۲۰ دقیقه از بازی سپاهان واقعی در زمین ظاهر شد اظهار کرد: موافقم. در نیمه دوم منسجم‌تر از نیمه اول بودیم. متاسفانه از شانس‌های خودمان بهره‌برداری نکردیم. هم میلاد سرلک و هم شاهین ثاقبی نتوانستند توپ‌های دفع شده دوم را در اختیار بگیرند. باید این مساله را به مرور برای این دو بازیکن برطرف کنم.

او درباره دروازه‌بان سپاهان و اشتباهاتی که در خروج‌ها و جای‌گیری‌ها دارد گفت: دروازه‌بان من اطلاع دارد که پرسپولیس برترین سرزن‌ها را دارد و در خروج‌ها تردید داشت و سعی کرد کمترین خطر را کند. او به همین دلیل توانست ضربات طارمی را تا حدودی کنترل کند. من تذکرهایی در خروج‌ها به او می‌دهم. چاره‌ای نداریم جز این که با او بیشتر تمرین کنیم تا بتوانیم یک دروازه‌بان در شان سپاهان از او بسازیم.

سرمربی سپاهان گفت: طی شش هفته پایانی فصل قبل و زمانی که تیم را گرفتم جپارف را داشتیم که توانست خواسته‌های ما را برطرف کند. وقتی او رفت خیلی سعی کردیم بازیکنی را جایگزین کنیم تا این که رافائل را گرفتیم. چون دو هفته پایانی پرتغال تمرین نداشت از میادین دور بود اما رفته رفته با تمرین بیشتر به بازیکن خوبی تبدیل می‌شود. با پشت سر گذاشتن چرخه تمرین‌های کوتاه بازیکن خوبی می‌شود. اگر رافائل بازیکن آماده‌ای شود حلقه ارتباطی خط هافبک و خط حمله خواهد بود. آن موقع ما سه بازیکن به نام‌های علی کریمی، ثاقبی و رافائل داریم که هر کدام می‌توانند یکی از بهترین‌های میانه زمین باشند.

کرانچار درباره ۱۰ نفره شدن سپاهان بعد از مصدومیت پورقاز گفت: مراحل اداری خیلی طول کشید و رودریگز خیلی دیر وارد زمین شد و ما گل خوردیم. نمی‌دانم چرا بازیکن ما با تاخیر وارد زمین شد. یک چیز، یک جایی مشکل داشته که بازیکن من نتوانسته خیلی سریع آماده تعویض شود. چون پشت من به ناظرین بود دقیقا نمی‌دانم چه مشکلی وجود داشته که بازیکن من دیر وارد زمین شد.

او درباره وضعیت مصدومیت عزت‌الله پورقاز و انتقال به بیمارستان در حین بازی گفت: پورقاز طی هفت هفته گذشته یکی از بازیکنان خوب ما بود. پورقار به دلیل درد شدید در ناحیه کمر به بیمارستان منتقل شد. ظاهرا اوضاع او در طول مسیر بهتر شده اما منتظر پاسخ پزشک درباره او هستیم.

او با اشاره به قضاوت داوران برای سپاهان خاطرنشان کرد: یکسری قضاوت‌ها در هفت هفته گذشته انجام شد که به منافع سپاهان آسیب برساند. من به یاد نمی‌آورم که این‌قدر برای سپاهان بد قضاوت شده باشد. امیدوارم این مورد اتفاقی باشد و  مساله دیگری وجود نداشته باشد. به نظر می‌رسد نباید این قدر داوری‌ها برای سپاهان بد باشد.

کرانچار درباره پنالتی پرسپولیس گفت: در درگیری‌های این‌گونه هر صحنه‌ای پنالتی نمی‌شود و من فکر می‌کنم اعلام پنالتی به سود پرسپولیس سخت گیرانه بود. داور می‌توانست با تامل بیشتر در سوت خود بدمد.

سرمربی سپاهان درباره قطع پای استانکو پوکله‌پوویچ به دلیل بیماری گفت: من از وضعیت او مطلع شدم که به دلیل دیابت این قطع پا رخ داده است. تا آن‌جایی که خبر دارم وضعیت جسمانی او با ثبات است.

کرانچار در پاسخ به این سوال که سپاهان در نیمه اول تحت تاثیر بازی پرسپولیس قرار گرفت اما در نیمه دوم جنگنده و درگیرانه بازی کرد گفت: همواره با بازیکنان صحبت کردم و از آنها خواستم در تمام خطوط جنگجویانه بازی کنند. تحت تاثیر بازی‌های قبلی پرسپولیس قرار گرفتند اما در نیمه دوم فشار را به آنها وارد کردیم و این خواسته من بود. وقتی نیتجه یک - یک شد بارها تاکید کردم که بجنگند اما فوتبال همین است و بازی مساوی شد.

منبع: isna.ir

ارسال دیدگاه:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..