پنج شنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۷ ۱۸ اکتبر ۲۰۱۸
ویجت ها و آخرین اخبار
تیتر یک و اخبار برگزیده
آخرین اخبار، ویجت ها و جدول ها

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید با توجه به تکراری بودن مصاف با نفت بازی سختی مقابل این تیم انجام دادیم.
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید با توجه به تکراری بودن مصاف با نفت بازی سختی مقابل این تیم انجام دادیم.

به گزارش امروز آنلاین، برانکو ایوانکوویچ پس از پیروزی ۲ بر صفر تیمش برابر نفت طلاییه در جام حذفی بیان کرد: قبل از هر چیز به بازیکنانم تبریک می‌گویم. همچنین از هواداران‌مان به خاطر صبور بودن و حمایت ۹۰ دقیقه‌ای سپاسگزارم. آن‌ها به ما اعتماد داشتند. می‌دانستیم بازی سختی خواهیم داشت. ما در مدتی کوتاه با نفت سه بازی داشتیم و به همین دلیل کار سخت شده بود.

وی افزود: ما به عنوان تیم برنده وارد زمین شده بودیم و این کارمان را سخت کرده بود. همچنین از طرفی خستگی بر تیم عارض شده بود. به هر حال بازی سختی با الهلال در مسقط داشتیم و به همین دلیل به بازیکنانم بابت این برد تبریک می‌گویم. آن‌ها تمرکز و شخصیت قهرمانی خود را در این بازی نشان دادند. ما با روحیه مثبت، منتظر داربی هستیم. امروز هم باید در ۲۰ دقیقه اول تکلیف نفت را یک‌سره می‌کردیم چرا که پنج موقعیت خوب گلزنی داشتیم.

وی افزود: به هر حال این نتیجه است که حریف را سرپا نگه می‌دارد و باعث می‌شود عصبی باشد. اما تکرار می‌کنم استمرار در کار بازیکنان ما و حمایت هواداران باعث به دست آمدن این نتیجه شد.

برانکو در ادامه در پاسخ به سوالی درباره تغییراتی که در تیمش ایجاد کرد گفت: بله تغییراتی در تیم ایجاد کردیم اما آن چیزی که باعث خوشبختی و خوشحالی ماست، این است که نیمکت بسیار خوبی داریم یعنی واقعا اگر هر بازیکنی را از لیست خارج کنیم، چندان حس نخواهد شد.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس درباره اظهارات درخشان که اعلام کرد هر دو پنالتی داور درست نبود گفت: پنالتی‌ای که روی منشا شد، صددرصد پنالتی بود اما درباره پنالتی تیم نفت هزار درصد مطمئن هستم که پنالتی نبود.

او درباره عملکرد محمد انصاری و اینکه آیا این بازیکن در داربی به میدان خواهد رفت یا خیر گفت: هر کسی درباره بازی حق اظهار نظر دارد. من فکر می‌کنم امروز انصاری بسیار خوب بازی کرد. اینکه حالا آیا در داربی بازی خواهد کرد یا خیر، باید در طول هفته ببینیم چه اتفاقی رخ می‌دهد.

برانکو درباره عملکرد بشار رسن و اینکه آیا او در داربی هم بازی خواهد کرد گفت: همان صحبت‌هایی که درباره انصاری گفتم شامل حال رسن هم می‌شود. ما رسن را که یک بازیکن ۲۰ ساله و جوان است آوردیم چرا که می‌دانیم چشم‌انداز آینده پرسپولیس است و اینکه آیا در داربی بازی خواهد کرد یا نه هنوز مشخص نیست.

او در پایان در پاسخ به سوالی درباره محسن مسلمان گفت: من واقعا متوجه سوال شما نشدم. مسلمان جایی نرفته است.

منبع: isna.ir

ارسال دیدگاه:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جهت ارسال دیدگاه خود ابتدا بر روی کادر «من ربات نیستم» کلیک کنید.
پس از تایید، دکمه «ارسال دیدگاه» نمایان خواهد شد که با کلیک بر روی آن می توانید دیدگاه خود را ارسال نمایید..